ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Молодший медичний працівник (військова служба за контрактом)

Краматорськ
від 20000 до 120000 грн
Краматорський РТЦК та СП

Краматорський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, запрошує громадян віком від 18 до 27 років, на службу за контрактом у Збройні Сили України.

Умови: якщо вам від 18 до 27 років, ви фізично здорові  та готові  пройти повний первинний курс військової підготовки під керівництвом інструкторів у навчальних центрах ЗСУ за стандартами НАТО (можливе навчання за межами України),  ми готові допомогти Вам  реалізувати   Ваше законне право на захист Батьківщини в елітних підрозділах ЗСУ, або за бажанням у військових частинах розташованих у місті Краматорськ та Краматорському районі.

Держава гарантує Вам: збереження місця роботи, повне речове та продовольче забезпечення, пільги для Вас і членів Вашої родини, стабільне грошове забезпечення від 20 000 гривень до 120 000 гривень, в залежності від військового звання, посади, вислуги років.

Усі кандидати проходять кваліфіковану підготовку в навчальних центрах ЗСУ, безкоштовно здобувають знання та навички за різними військовими спеціальностями. Спеціалісти Краматорського РТЦК та СП проводять консультації стосовно умов контракту, орієнтують стосовно вибору військової спеціальності, здійснюють супровід у проходженні всіх етапів відбору та оформлюють справу кандидата на військову службу законтрактом, забезпечують вибуття кандидата до навчального центру.

За детальною інформацією звертайтесь безпосередньо до Краматорського РТЦК та СП, або  телефонуйте за номером: .