ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони зупинили прорив російських диверсантів на Харківщині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Листопада 2024, 13:52

У ніч на 25 листопада нечисельна російська диверсійно-розвідувальна група намагалася здійснити прорив кордону у районі КПП Гоптівка — Нєхотєєвка в Харківській області.

Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслав Задоренко.

Спробу прориву зупинили Сили оборони України. Частину диверсантів вдалося ліквідувати, інші відступили до Бєлгородської області рф.

В’ячеслав Задоренко зазначив, що час від часу ворог намагається «прощупувати» позиції українських захисників, засилаючи своїх диверсантів, тому ця подія свідчить лише про міцність нашої оборони і злагоджені дії ЗСУ щодо ліквідації окупантів.

«росіяни не проводять і не намагаються проводити активний наступ на Дергачівському напрямку, достатньої для цього кількості сил на кордоні не фіксується. Тому я прошу усіх не піддаватися паніці, довіряти офіційним джерелам та перевіреним засобам масової інформації», — наголосив він.

Як повідомляла АрміяInform, на Сіверському та Краматорському напрямках ворог накопичує сили, на Торецькому окупанти сунуть з неймовірною швидкістю, активно застосовуючи артилерію та авіацію.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння

Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.

Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки
Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки

Бойова система DELTA, зокрема модуль Vezha та ШІ-платформа Avengers, успішно пройшла незалежне оцінювання кіберзахисту.

«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»
«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»

«Вжик» — пілот FPV-дрона. Працював на фабриці, виготовляв меблі, а 2024 року був мобілізований до Збройних Сил.

Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

ВАКАНСІЇ
Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

від 28000 до 28000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Сапер 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 20500 до 120500 грн

Володимир, Волинська область

Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

Інженер з автоматизованих систем управління

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Водій-механік аеродромно-технічної роти

від 20000 до 50000 грн

Львів, Львівська область

Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

--- ---