ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ГУР розповіли про тактику застосування ударних морських дронів Magura V5

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2024, 13:16

Командир спецпідрозділу ГУР МО України Group 13 розповів про тактику застосування ударних морських дронів Magura V5 та розкрив невідомі раніше деталі операцій зі знищення військових кораблів держави-агресора росії.

Про це повідомили в ГУР МОУ.

«Це вже факт, це вже відбулося: Україна домінує в Чорному морі над російською федерацією, — сказав розвідник.

Він описав деякі елементи тактики застосування бойових «Маґур». «Перший дрон — це, знаєте, такий «хуліган». Йому неважливо де зачепити — він має просто зав’язати бійку», — пояснив Тринадцятий.

Розвідник нагадав, що після знищення низки ворожих кораблів чорноморський флот держави-агресора росії залишається паралізованим, хоча продовжує споживати великі грошові  ресурси.

«Те, що російський флот паралізований, це добре. Але він існує. Нам треба його дістати. І ми працюємо в цьому напрямку. Це постійна гра, як шахи. Ситуація змінюється. Технології надзвичайно швидко змінюються», — заявив командир спецпідрозділу ГУР.

Як повідомляла АрміяInform, українська Magura визнана найефективнішим морським ударним безпілотником: за час широкомасштабного вторгнення росії за допомогою цієї зброї воїни ГУР МО України успішно уразили 18 російських кораблів, 9 з яких повністю знищили.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У святкову ніч окупанти завдали ударів по Харківщині, виникли пожежі

У святкову ніч окупанти завдали ударів по Харківщині, виникли пожежі

Окупанти цинічно завдали ударів безпілотниками по житлу мирних людей в Харківській області.

«Немає прихистку в посадках»: на Краматорському напрямку росіян легше знищувати завдяки погоді

«Немає прихистку в посадках»: на Краматорському напрямку росіян легше знищувати завдяки погоді

Окупанти продовжують сунути на позиції Сил оборони на Краматорському напрямку, однак становище російських піхотинців значно погіршилось — їх стало легше виявляти і знищувати завдяки погодним умовам.

Ворожі дрони всю ніч атакували Волинську область: наслідки

Ворожі дрони всю ніч атакували Волинську область: наслідки

Волинська область у ніч на 1 січня перебувала під масованим ударом російських БПЛА. Загалом кілька десятків ворожих цілей знову атакували об’єкти критичної інфраструктури Волині.

На війні немає чужих: НРК 25-ї бригади врятував бійця суміжного підрозділу

На війні немає чужих: НРК 25-ї бригади врятував бійця суміжного підрозділу

Під час планової доставки вантажів на бойові позиції наземний роботизований комплекс 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади виявив важкопораненого бійця суміжного підрозділу.

«На війну не впливає Новий рік»: у Покровсько-Мирноградській агломерації цілодобово відбивають штурми

«На війну не впливає Новий рік»: у Покровсько-Мирноградській агломерації цілодобово відбивають штурми

Угруповання російської окупаційної армії на Покровсько-Мирноградському напрямку сягає близько 150 тисяч. Це дає змогу окупантам штурмувати цілодобово, намагаючись знайти прогалину в українській обороні.

Втрати ворога за рік: 418 тисяч убитими та пораненими, 1816 танків і 3806 ББМ

Втрати ворога за рік: 418 тисяч убитими та пораненими, 1816 танків і 3806 ББМ

Сили оборони України продовжують нищити ворога. За 2025 рік російські окупанти зазнали значних втрат у живій силі і техніці.

ВАКАНСІЇ
Головний сержант, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Пожежний, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Офіцер юридичної служби

від 25000 до 75000 грн

Ужгород

33 ОМБр

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Водій в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---