ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дякують за порятунок: Таврійські десантники взяли в полон двох росіян

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Листопада 2024, 13:46

Таврійські десантники взяли в полон ще двох окупантів з 242 мотострілецького полку армії рф.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці 79 окремої Десантно-штурмової Таврійської бригади ЗСУ.

Один з полонених з Московської області, 41 рік. Другий — з Дагестану, 56 років. До війська, кажуть, прийшли не за ідею, а за грошима, яких у підсумку так і не отримали. Окупаційна армія їх і тут обдурила.

Попри скарги на здоров’я, обох кинули на передній край, дали наказ «закріпитись» в лісосмузі. Натомість їх швидко «закріпили» українські воїни.

Обидва божаться: на фронті — менше ніж місяць, а на позиціях — вперше. Не стріляли і наміру воювати не мали. Як почули вибух гранати, одразу вирішили здаватись.

Полонені дякують Таврійським десантникам за збережені життя, надану медичну допомогу і нормальне ставлення.

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку два окупанти з ворожої штурмової групи не захотіли помирати за путіна і здалися прикордонникам бригади «Помста».

Один із них розповів, що з російського боку на цьому напрямку воюють переважно зеки. Він явно прозрів та почав скаржитися на керівництво рф.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Там, де смерть — він приносив життя»: історія бойового медика, якого знають сотні врятованих

«Там, де смерть — він приносив життя»: історія бойового медика, якого знають сотні врятованих

Бойовий медик Володимир на псевдо «Док», який 19 місяців безперервно служив на передовій, розповів про справжнє пекло стабілізаційного пункту — місце, де щодня рятували понад пів сотні поранених без світла, під гуркіт авіабомб і постійними обстрілами.

СБУ затримала громадянина рф, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для фсб

СБУ затримала громадянина рф, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для фсб

Служба безпеки за сприяння Міністра оборони та Головнокомандувача ЗСУ викрила нове агентурне проникнення фсб до підрозділів Сил оборони України.

«Шквал» проти ворога: 50 ліквідованих і 8 у полоні — штурм Січневого на Дніпропетровщині

«Шквал» проти ворога: 50 ліквідованих і 8 у полоні — штурм Січневого на Дніпропетровщині

Бійці однієї з механізованих бригад провели успішні штурмові дії в селі Січневе на Дніпропетровщині, завдавши ворогу нищівних втрат: 50 окупантів було знищено, ще 8 — взято в полон.

«У нього влітає дрон — „окей, хай буде“»: поблизу Лимана противник кидає свою піхоту в «зомбі-штурми»

«У нього влітає дрон — „окей, хай буде“»: поблизу Лимана противник кидає свою піхоту в «зомбі-штурми»

На Лиманському напрямку Сили оборони втримують позиції в Торському й Зарічному. Попри безперестанні штурми російської піхоти та іноземних найманців.

«Не допливли до правди»: морпіхи розвінчали черговий «успіх» російських пропагандистів

«Не допливли до правди»: морпіхи розвінчали черговий «успіх» російських пропагандистів

Українські морпіхи спростували російську пропаганду про нібито «перемогу» ворожого човна, оприлюднивши повне відео бою — на ньому видно, як цей самий човен, що спочатку уникнув удару FPV-дрона, був знищений наступним пострілом.

Судитимуть військовослужбовця, який відправив бійців крутити шаурму в кіоск його дружини поблизу Покровська

Судитимуть військовослужбовця, який відправив бійців крутити шаурму в кіоск його дружини поблизу Покровська

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо посадовця однієї з військових частин Донеччини, який відправив підлеглих працювати на його родину. Зокрема бійці продавали вуличну їжу в Покровському районі Донеччини.

ВАКАНСІЇ

Водій

від 50000 до 130000 грн

Київ

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

Начальник групи, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор-водій до військової частини А2800

від 20500 до 35000 грн

Радісне, Одеська область

Травматолог

від 50000 до 120000 грн

Київ

115 окрема механізована бригада ЗСУ

Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ

від 6000 до 7000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---