ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чехія передасть Україні 500 тисяч снарядів до кінця року

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Листопада 2024, 20:41

Чехія до кінця року передасть Україні 500 тисяч артилерійських снарядів в рамках своєї ініціативи.

Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський на брифінгу в Києві.

«Як ви знаєте, моя країна запустила ініціативу щодо боєприпасів. До кінця року буде поставлено 500 тисяч снарядів великого калібру. Ми не будемо зупинятися на досягнутому. Ми продовжуватимемо надавати Збройним Силам України підтримку», — сказав Ян Ліпавський.

Міністр також наголосив, що Чехія буде продовжувати підтримку України на шляху до НАТО та Європейського Союзу.

Глава МЗС Чехії розповів, що сьогодні відвідав лікарню «Охматдит», як росіяни обстріляли в липні. «Ми маємо зупинити таку варварську поведінку», — сказав він.

Як повідомляла АрміяInform, Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги, до якого, зокрема, увійшли чотири САУ Panzerhaubitze 2000 та 41 тисяча артилерійських боєприпасів калібру 155 мм.

Крім того, Сполучені Штати оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму $275 мільйонів.

 

Читайте нас в Telegram
«Чєловєка обнуляйте»: російські командири вбивають власних солдатів

У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.

Ласкаво просимо: служби супроводу матимуть доступ до цивільних лікарень
Ласкаво просимо: служби супроводу матимуть доступ до цивільних лікарень

Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.

А хто це там сховався?: вітер демаскував окупанта, а наші дронарі влучили
А хто це там сховався?: вітер демаскував окупанта, а наші дронарі влучили

Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.

€200 млн на дрони: Україна та Румуня готують запуск спільних проєктів із виробництва
€200 млн на дрони: Україна та Румуня готують запуск спільних проєктів із виробництва

Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.

«Улан» не доїхав: на Вовчанському напрямку знищили російський ерзац-всюдихід
«Улан» не доїхав: на Вовчанському напрямку знищили російський ерзац-всюдихід

Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».

ВАКАНСІЇ
Такелажник-військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Офіцер запасу ЗСУ

від 26000 до 132000 грн

Київ, Київська область

Офіцер штабу, старший лейтенант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Медична сестpа-анестезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БПЛА Збройних Сил України

від 20500 до 124000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

--- ---