ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Планували випробування, а виконали бойові пуски: командувач ВМС розповів про першу атаку «Нептуном»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Листопада 2024, 15:43

У квітні 2022 року Військово-Морські Сили ЗС України повинні були провести кваліфікаційні пуски ракетного комплексу «Нептун». Однак замість стандартних випробувань українські військові здійснили перший бойовий пуск безпосередньо по противнику.

Про це розповів командувач ВМС ЗС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа у відеоролику до 1000 днів повномасштабного вторгнення.

«Перший удар був завданий по фрегату, який наближався до наших берегів. Найцікавіше те, що під час відбиття удару він збив свій власний літак, який здійснював прикриття», — поділився віцеадмірал.

Також він згадав про атаку на флагманський корабель Чорноморського флоту рф — ракетний крейсер «москва».

Це стало історичним випадком, коли невеликий український флот, що противник вважав майже неіснуючим, знищив один з найпотужніших кораблів ворога.

Раніше у ВМС ЗСУ повідомили про події 29 жовтня 2022 року відбулася перша спільна операція Військово-Морських Сил ЗС України та Служби безпеки України із застосуванням надводних дронів.

Під час цієї операції вдалося вразити кілька кораблів противника, зокрема флагман Чорноморського флоту рф «Адмірал Макаров».

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований контент про військову справу – підпишіться на сторінку АрміяInform в інстаграмі та на телеграм-канал.

Читайте нас в Telegram
Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень

Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.

Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська
Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська

Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку
Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.

Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар
Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар

Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.

Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів
Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів

На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.

Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя
Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя

На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
Водій кат. В

від 20000 до 120000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Такелажник-військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---