ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Історичний день війни на морі: командувач ВМС розповів про перше застосування морських дронів

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Листопада 2024, 8:16
Magura. Фото: Олександр Шульман / Арміяinform

29 жовтня 2022 року відбулася перша спільна операція Військово-Морських Сил ЗС України та Служби безпеки України із застосуванням надводних дронів.

Про це розповів командувач ВМС ЗС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа у відеоролику, присвяченому 1000 дням широкомасштабного вторгнення росії.

Під час цієї операції вдалося вразити кілька кораблів противника, зокрема флагман Чорноморського флоту рф «Адмірал Макаров».

Олексій Неїжпапа зазначив, що подальші операції також виявилися успішними. Серед них і спільна робота з СБУ по Кримському мосту та пошкодження інших кораблів ворога.

«У комплексі з ударами берегових ракетних військ та авіації нам вдалося звільнити північно-західну частину Чорного моря і змусити противника покинути Севастополь», — пояснив віцеадмірал.

Він також повідомив, що за рішенням Головнокомандувача ЗСУ у складі ВМС створено спеціальний підрозділ морських безекіпажних систем, який наразі швидко розвивається.

Як повідомляла АрміяInform, сьогодні в Чорному морі перебувають 24 ворожі кораблі, з яких 5 є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 28 ракет.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
До ЗСУ передали 100 тонн продукції підприємства, підконтрольного російським власникам

До ЗСУ передали 100 тонн продукції підприємства, підконтрольного російським власникам

Прокурори Чернігівщини забезпечили вилучення і передачу для потреб ЗСУ понад 100 тонн продукції підприємства, пов’язаного з резидентами рф та Білорусі.

Небо над Лиманом стало чистіше: Signum зменшив популяцію ворожих БПЛА

Небо над Лиманом стало чистіше: Signum зменшив популяцію ворожих БПЛА

На Лиманському напрямку дронарі підрозділу SIGNUM зі складу 53 ОМБр імені князя Володи́мира Монома́ха на регулярній основі перешкоджають ворогу вести розвідку дронами.

Коаліція охочих посилює безпекову підтримку України — Президент

Коаліція охочих посилює безпекову підтримку України — Президент

Україна продовжує формувати систему довгострокових безпекових гарантій разом із міжнародними партнерами. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський після чергового засідання Коаліції охочих — формату, який зміцнює обороноздатність України сьогодні і визначає її безпеку в майбутньому.

«Один залп — і „осине гніздо“ вибухнуло»: історія командира РСЗВ «Град» із 46-ї бригади ДШВ

«Один залп — і „осине гніздо“ вибухнуло»: історія командира РСЗВ «Град» із 46-ї бригади ДШВ

Сержант із позивним «Денчик» прийшов у військо в перші дні російського вторгнення і пройшов шлях від навідника до командира бойової машини «Граду». За плечима — десятки бойових виходів і участь у найважчих боях на Курахівському напрямку.

Ошукала воїнів від імені благодійного фонду: жінку засуджено до 3 років ув’язнення

Ошукала воїнів від імені благодійного фонду: жінку засуджено до 3 років ув’язнення

Прокурори Франківської окружної прокуратури Львова в суді довели вину 24-річної жінки з Закарпаття, яка видавала себе за представницю благодійного фонду та виманювала гроші у військовослужбовців.

«ППОцид» триває: дронарі Nemesis знищили два «Тори» і новітній «Бук-М3»

«ППОцид» триває: дронарі Nemesis знищили два «Тори» і новітній «Бук-М3»

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем продовжують вибивати російську протиповітряну оборону на своїй ділянці фронту. Бійці батальйону Asgard провели результативну операцію, знищивши одразу три зенітні ракетні комплекси противника.

ВАКАНСІЇ

Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Водій категорії В, С, Е

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

Старший оператор БПЛА (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

--- ---