ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Спроба обійти санкції через країни Центральної Азії не перекриває втрат рф у торгівлі з Європою

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Листопада 2024, 17:29

кремль продовжує використовувати країни Центральної Азії як хаби, що дають змогу обходити санкційні обмеження країн Заходу.

Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.

У 2023 році Казахстан, Киргизстан та Вірменія збільшили імпорт із ЄС на суму, що майже ідентична зростанню їхнього експорту до росії. У 2023 році імпорт країнами ЄАЕС товарів із ЄС збільшився на 45%, сягнувши 13 млрд доларів США. Водночас експорт із цих країн до росії зріс на 43%, сягнувши близько 14,5 млрд дол. США.

У багатьох випадках товари фізично відразу прямують до рф, а через країни Центральної Азії здійснюють лише формальний платіж, щоб не порушувати європейські санкції.

Казахстан є оптимальним варіантом для організації паралельного імпорту — країна ближча до Європи та має протяжний кордон із росією. Експорт із Казахстану до росії зріс на 31,2 %, сягнувши 10,2 млрд дол. США проти 7 млрд дол. у 2021 році. Водночас у листопаді 2024 року Астана збільшила строки проведення платежів від російського бізнесу — від семи днів до місяця, вимагаючи додаткові документи з даними про відправників та отримувачів грошей.

Нагадуємо, російський уряд затвердив постанову про диференційовані розміри виплат за бойові травми та каліцтва.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Серед “двохсотих” важко вирахувати одного, який імітує»: на Покровському напрямку росіяни прикидаються мертвими
«Серед “двохсотих” важко вирахувати одного, який імітує»: на Покровському напрямку росіяни прикидаються мертвими

На Покровському напрямку росіяни штурмують малими піхотними групами і прикидаються мертвими серед маси загиблих, щоб сховатися від українських дронів.

За добу підрозділи СБС уразили танк та 25 точок вильоту дронів окупантів
За добу підрозділи СБС уразили танк та 25 точок вильоту дронів окупантів

Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 839 цілей противника.

Президенти України та США провели телефонну розмову: деталі переговорів
Президенти України та США провели телефонну розмову: деталі переговорів

Президент України Володимир Зеленський ввечері 25 лютого провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом.

На Полтавщині ворог пошкодив об’єкти промислового підприємства
На Полтавщині ворог пошкодив об’єкти промислового підприємства

Сьогодні вночі ворог атакував Полтавщину. Внаслідок падіння уламків та прямих влучань пошкоджено обʼєкти промислового підприємства в Полтавському районі.

Памʼяті журналістки Укрінформу Тетяни Кулик
Памʼяті журналістки Укрінформу Тетяни Кулик

Вона жила телебаченням, вірила в силу людей і розповідала історії незламних українців.

Унаслідок російських обстрілів Харківщини постраждало 14 людей, зокрема дитина
Унаслідок російських обстрілів Харківщини постраждало 14 людей, зокрема дитина

Вночі 26 лютого росіяни атакували ударними безпілотниками та ракетами Харківську область, поранено місцевих мешканців, зафіксовані пошкодження та загоряння.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна бригада

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Охоронець приміщення

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Командир взводу

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

--- ---