ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дослідження застосування FPV, навчальні програми для DELTA та «Кропиви»: перші успіхи нового підрозділу Міноборони

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Листопада 2024, 11:23

Підрозділ передового досвіду роботизованих операцій Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міноборони, формування якого почалося на початку поточного року, вже має низку важливих досягнень у сфері робототехніки та IT-систем, а також вивчення досвіду їх використання на полі бою.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

За цей час його спеціалісти:

  • провели 10 польових досліджень вивчення бойового досвіду застосування роботизованих систем, зокрема, використання FPV-дронів та VR/AR симуляторів;
  • розробили рекомендації щодо підготовки операторів БПЛА і роботизованих систем у підрозділах Сил оборони;
  • розробили навчальні програми для бойових систем DELTA і «Кропива» та для налаштування платформи Mobile Device Management (MDM);
  • cформували та постійно оновлюють «Каталог НРК» (наземних роботизованих комплексів) та «Каталог військових симуляторів та тренажерів»
  • долучилися до практичної реалізації загальних правил кібергігієни у війську;
  • провели тренінги для понад 3000 військових, що вже використовують навички на передовій.

Загалом фахівці підрозділу реалізовують проєкти за 4 напрямами: підготовка та освіта, збір та аналіз бойового досвіду, розробка концепцій та їхня перевірка, а також розробка пропозицій до доктрин та стандартів.

Підрозділ створено як прототип Центру передового досвіду роботизованих операцій (COE RO, Center of Excellence of Robotic Operations).

«Сучасна війна потребує сучасних знань, щоб створити асиметричну перевагу на фронті. Підрозділ передового досвіду допомагатиме створювати цю перевагу. Експертність і пропозиції профільних спеціалістів допоможуть не тільки зробити роботу систем та технологій ефективнішою, а ще й створити нові тактики стримування російських загарбників», — зазначила заступник міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Підрозділ та його персонал активно працює, щоб забезпечити українських воїнів знаннями із застосування інформаційних та роботизованих систем для захисту країни.

Спеціалісти підрозділу передового досвіду роботизованих операцій закликають до співпраці виробників роботизованих систем для спільного розвитку впровадження інноваційних рішень на полі бою. Електронна пошта для звернень: coero@cidtd.mil.ua

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

«Сталевий кордон» позбавляє окупантів укриттів на Північно-Слобожанському напрямку

«Сталевий кордон» позбавляє окупантів укриттів на Північно-Слобожанському напрямку

Українські воїни не дають російським окупантам закріплюватись на Північно-Слобожанському напрямку, позбавляючи їх будь-яких укриттів.

ВАКАНСІЇ

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Майстер з ремонту дронів, БпЛА (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Бухгалтер (2 кат.)

від 21000 до 25000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Номер обслуги ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Бойовий медик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---