Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Ще чотири наземні роботизовані комплекси від учасників програми Brave1 пройшли кодифікацію за стандартами НАТО і тепер можуть постачатися на фронт для виконання бойових завдань. Це суттєвий крок у підтримці ЗСУ, адже держава може закуповувати лише ті розробки, що відповідають міжнародним стандартам.
Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
За його словами, у Brave1 зараз понад 220 розробок отримали кодифікацію, зокрема нещодавно її пройшли чотири нові наземні комплекси, які покликані змінювати ситуацію на полі бою. За даними Генштабу, роботизовані підрозділи дозволяють зменшити втрати серед українських військових на 30%.
Нові комплекси розроблені для виконання широкого спектра завдань:
Кожен із цих роботів знижує ризик для військових, які на фронті стають основною ціллю для ворога. Україна продовжує зміцнювати свої позиції на передовій за допомогою передових технологій, адже технологічна перевага сьогодні є однією з ключових складових оборони.
Як повідомляла АрміяInform, у межах розвитку українського ринку боєприпасів та вибухових речовин платформа Brave1 спільно з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості провела захід за участю 50 вітчизняних виробників і представників Сил безпеки і оборони.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Інспектор прикордонної служби (1 прикордонний загін)
від 25000 до 125000 грн
Рівне, Рівненська область
Інспектор прикордонної служби
від 20100 до 25000 грн
Чернігів
105 прикордонний загін ДПСУ (м. Чернігів)
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….