ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Підкорив космос заради росіян: у Харкові затримали чергового поплічника кремля

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Жовтня 2024, 16:49

Служба безпеки України та кіберполіція затримали в Харкові 47-річного місцевого жителя, який працював на військово-космічні сили росії, допомагаючи налаштовувати супутники-шпигуни «Кондор-ФКА» та «Обзор-Р».

Про це інформує Служба безпеки України.

Ці супутники використовуються для виявлення позицій українських військових, коригування ворожого вогню та ведення розвідки.

Зловмисник, який обіймає посаду генерального директора російської компанії, уклав договори з корпорацією «роскосмос» і надав випробувальний полігон своєї компанії у розпорядження військово-космічних сил рф.

Усі документи він підписував дистанційно через електронну пошту, а інструкції російським підлеглим передавав у чатах месенджерів.

Слідство встановило, що фігурант тривалий час проживав у росії та брав участь у кремлівській програмі переселення до країни-агресора. Його підривна діяльність була задокументована, і затримання провели за місцем проживання в Харкові.

Під час обшуків правоохоронці вилучили російський паспорт, комп’ютери та телефони з доказами, а також понад 10 мільйонів гривень, ймовірно отриманих за співпрацю з окупантами.

Чоловіку висунуто підозру за статтею 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору). Наразі він перебуває під вартою та може отримати до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Слідство триває, правоохоронці працюють над встановленням інших осіб, причетних до сприяння агресору.

Раніше АрміяInform повідомляла про псевдоклінерку на службі у ворога: харків’янка збирала дані для росії.

Читайте нас в Telegram
«Будівництво нових фортифікацій займе рік-півтора»: Президент пояснив, чим може обернутися вихід з Донбасу
«Будівництво нових фортифікацій займе рік-півтора»: Президент пояснив, чим може обернутися вихід з Донбасу

Президент України Володимир Зеленський пояснив, якими катастрофічними наслідками для нашої країни може обернутися вихід Сил оборони з Донбасу.

Великоднє перемир’я: що заявив Кремль і якою була відповідь України
Великоднє перемир’я: що заявив Кремль і якою була відповідь України

Україна готова дотримуватися великоднього перемир’я, якщо російські війська дотримуватимуться режиму припинення вогню.

Сили ППО знешкодили 113 ворожих дронів під час нічної атаки
Сили ППО знешкодили 113 ворожих дронів під час нічної атаки

У ніч на 10 квітня (з 18:00 9 квітня) противник атакував 128 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів.

Сили оборони за минулу добу зупинили 33 ворожі штурми на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Сили оборони за минулу добу зупинили 33 ворожі штурми на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 163 бойові зіткнення.

1130 солдатів, бронетехніка та дрони: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу
1130 солдатів, бронетехніка та дрони: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1130 одиниць особового складу та один танк.

Мешканка Ічні отримала вирок, бо писала про переміщення військових ТЦК у Тelegram-каналі на 400 підписників
Мешканка Ічні отримала вирок, бо писала про переміщення військових ТЦК у Тelegram-каналі на 400 підписників

Військові ТЦК та СП — це люди з бойовим досвідом, які продовжують виконувати обов’язок навіть після поранень.

ВАКАНСІЇ
Кухар, пекар

від 20000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Центр рекрутингу української армії

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Електрик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Бухгалтер

від 21000 до 51000 грн

Житомир

Військова частина А1112

Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 22000 до 122000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Головний сержант взводу

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---