Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Командування російської армії залякує своїх солдатів «нацистами» та «бандерівцями», щоб вони не здавалися в полон і наказує не брати в полон українських військових.
Про це в ефірі марафону «Суспільне Новини» розповів речник ОТУ «Сіверськ» Вадими Мисник.
— Противник ніколи не дотримувався міжнародного гуманітарного права. Безліч прикладів, як вони поводилися, розстрілюючи і катуючи наших полонених, знищуючи їх. Нічого тут дивного в цьому немає, — сказав він.
Військовий повідомив, що з радіоперехоплень та допитів полонених вдалося з’ясувати, що російське командування всіляко залякує своїх підлеглих розправою з боку «укробандерівців» у разі здачі в полон й одночасно віддає прямі накази не брати в полон українських військових.
— У нас є певні перехоплення ворога, їхнього спілкування по радіо, допити полонених їхніх. Вони у такий спосіб намагаються мотивувати своїх військових, щоб вони не здавалися в полон. Вони створюють таку картинку, що саме «укробандерівські» війська не беруть в полон, катують їх і нищать. Тож вони і своїм також віддають такі накази, щоб вони не брали в полон нас, — пояснив речник.
Психологічно оброблені пропагандистськими лякалками російські солдати звіріють від страху і коряться злочинним наказам своїх командирів, вчиняючи воєнні злочини.
Раніше АрміяInform повідомляла, що на Курському напрямку росіяни отримали наказ не брати в полон українських військових.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Інженер з обслуговування БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….