Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…
За добу відбулося 142 бойових зіткнення. Найгарячішою залишалася ситуація на Покровському та Курахівському напрямках, також ворог активний на Куп’янському, Лиманському та Времівському напрямках.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 22:00 27 жовтня.
Противник завдав по території України один ракетний та 66 авіаційних ударів, використав для ураження 762 дрони-камікадзе. Здійснив понад 3500 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів.
На Харківському напрямку ворог двічі атакував неподалік Вовчанська.
На Куп’янському напрямку агресор протягом дня 20 разів намагався просунутися до українських позицій неподалік Кіндрашівки, Синьківки, Колісниківки, Кругляківки, Лозової, Загризового, Першотравневого та Вишневого. Сімнадцять атак противника відбили Сили оборони. Бої продовжуються.
На Лиманському напрямку ворог атакував 15 разів в районах Чернещини, Новомихайлівки, Макіївки, Тернів, Зарічного, Серебрянки та Григорівки. Досі точиться два боєзіткнення, решту — наші воїни зупинили.
На Краматорському напрямку активність ворога з початку доби склала чотири бойових зіткнення. Штурмові дії відбувались поблизу Оріхово-Василівки та Предтечиного.
На Торецькому напрямку наші війська відбивали п’ять атак противника поблизу Торецька, Щербинівки та Нью-Йорка. Всі атаки відбиті українськими воїнами.
Від початку доби ворог 27 разів намагався вклинитися в нашу оборону на Покровському напрямку в районах населених пунктів Миролюбівка, Промінь, Крутий Яр, Вишневе та Селидове. Отримали жорстку відсіч від українських захисників.
На Курахівському напрямку ворог 36 разів атакував наші позиції. Найбільшу активність проявляв у районі Новоселидівки, Новодмитрівки, Курахівки, Максимільянівки, Антонівки, Курахового та Катеринівки, де українські захисники відбили 32 атаки, чотири боєзіткнення тривають.
На Времівському напрямку наші війська відбили п’ять атак противника поблизу Новоукраїнки та Богоявленки, ще три штурми тривають дотепер.
На Придніпровському напрямку противник не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій, де протягом доби було здійснено три невдалі штурми позицій українських воїнів.
У Генштабі ЗСУ за ефективну та професійну бойову роботу відзначили воїнів 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади, 425-го окремого штурмового батальйону, 65-ї окремої механізованої бригади, 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.
Збройні Сили України продовжують активно розвивати міжнародне співробітництво, зокрема зміцнюючи партнерські відносини зі США.
Контррозвідка Служби безпеки запобігла ще одному теракту в Харкові: затримано двох підозрюваних, які готували підрив у центрі міста.
«Малий» — 19-річний піхотинець 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Навесні 2025-го підписав контракт «18–24».
ГУР МОУ оприлюднило дані про 66 одиниць іноземного технологічного обладнання, яке використовують підприємства військово-промислового комплексу рф.
Українські десантники зірвали плани російських загарбників з просочування та подальшого накопичення своєї живої сили на Куп’янському напрямку.
На Покровському напрямку ворог намагається просуватися на північ, в напрямку Добропілля
Оператор безпілотних авіаційних комплексів (БПЛА)
від 50000 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 20000 до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…