Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…
Завершене досудове розслідування щодо вбивства 53-річного місцевого мешканця, який мав українську позицію. Перебуваючи в окупації на території Снігурівського району Миколаївської області, він нотував кількість, напрямок та дати пересування російської техніки та передавав цю інформацію Збройним силам України.
Про це повідомила 21 жовтня Національна поліція України.
За це окупанти спочатку його били та катували: звʼязали руки пластиковими хомутами та пиляли терпугом зуби, а після відрубали пальці рук і застрелили.
Цю інформацію у ході оглядів місця події, допитів свідків, проведення слідчих експериментів та сотень інших слідчих дій повідомили очевидці злочину.
Поліціянти виявили цей злочин в ході опрацювання інформації про воєнні злочини на Миколаївщині. Серед знайдених доказів звірств росіян було перехоплення розмови російських військовослужбовців, яка свідчила про катування і вбивство цивільного.
Не маючи на той момент жодної інформації про потерпілих чи свідків, слідчі провели кропітку роботу та встановили трьох загарбників, які катували та вбили цивільного чоловіка.
Для ідентифікації фігурантів і потерпілих поліціянти перевірили всі факти вбивств цивільних громадян на деокупованій території Миколаївської та Херсонської областей та звʼязались з усіма головами місцевих сіл та територіальних громад.
Опитавши їх, вони виявили факт, який відбувся в кінці березня 2022 року в одному з населених пунктів Снігурівського району Миколаївської області.
Встановивши місце поховання вбитого, поліціянти провели ексгумацію тіла для проведення судмедекспертизи та порівняльної генетичної молекулярної експертизи з родичами загиблого. Встановити особи вбивць допомогли фахівці Головного управління Розвідки Міноборони України. Маючи всі необхідні відомості, слідчі Національної поліції встановили та довели причетність до катування і вбивства мирного мешканця трьох військовослужбовців рф, а саме — командирів та солдата 108 десантно-штурмового полку з Краснодарського краю, які в момент вчинення злочину дислокувались на території Снігурівського району Миколаївської області.
Російським військовим повідомлено у підозру у жорстокому поводженні з військовополоненими або цивільним населенням, поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).
Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скерували до суду для розгляду справи по суті. Фігурантам загрожує довічне позбавлення волі.
Як повідомляла АрміяInform, поблизу Селидове російські військові розстріляли двох полонених бійців ЗСУ.
@armyinformcomua
Корпорація Oshkosh Defense представила сімейство самохідних пускових установок FMAV для широкого спектра ракетного озброєння.
Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру військовослужбовців — єдиного цифрового джерела даних про військових ЗСУ та ДССТ.
Цивільне судно Bull, яке 4 березня росіяни атакували ударним БПЛА, продовжило свій рух і відмовилося від допомоги ВМС ЗСУ.
Операторка наземних дронів з позивним «Зебра» з 20-ї бригади безпілотних систем К-2 розповіла, як допомагала брати в полон окупантів.
Україна працює над створенням новітнього ракетного озброєння.
Молодший спеціаліст (електронна апаратура кодування та спеціального зв’язку), військовослужбовець
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…