ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Головнокомандувач ЗСУ нагородив десантників за Курщину

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Жовтня 2024, 15:04

Генерал Олександр Сирський вручив нагороди, зокрема і понад 60 державних, військовослужбовцям бригад Десантно-штурмових військ ЗСУ за участь в бойових діях на Курському напрямку.

Про це Головнокомандувач повідомив 20 жовтня на своєму каналі.

«Подякував воїнам за високу мотивацію, ефективну бойову роботу та стійкість у справі здобуття перемоги для нашої країни. Відзначив професійність та завзятість наших солдатів, сержантів і офіцерів на полі бою», — заявив Олександр Сирський.

На його думку, завдяки перенесенню бойових дій на територію ворога були упереджені його наступальні дії з півночі, відтягнуті на Курщину найсильніші його підрозділи, суттєво поповнений обмінний фонд, збережені тисячі життів цивільних громадян у прикордонних районах України.

Як повідомляла АрміяInform, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський попрацював у військових частинах та підрозділах, які діють на Сумщині та у Курській області рф, де українські воїни хоробро й ефективно виконують бойові завдання.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Розрядили історію: артилеристи знищили «раритет», що пережив Сталіна, але не ЗСУ

Розрядили історію: артилеристи знищили «раритет», що пережив Сталіна, але не ЗСУ

На Донеччині під час контрбатарейної боротьби артилеристи 55-ї бригади виявили та знищили справжній «раритет» — радянську гаубицю-гармату МЛ-20, яку випускали напередодні та під час Другої світової війни.

До Сил безпілотних систем доєднався полк «Рарог»

До Сил безпілотних систем доєднався полк «Рарог»

427-й окремий полк безпілотних систем «Рарог», який за два роки виріс з роти до полку та має на озброєнні наземні роботизовані платформи, власні майстерні та школу, офіційно увійшов до складу Сил безпілотних систем ЗСУ.

«Окупанти зменшують кількість, збільшують радіус» — поблизу Лимана ворог йде вперед поодинокими «інфільтраціями»

«Окупанти зменшують кількість, збільшують радіус» — поблизу Лимана ворог йде вперед поодинокими «інфільтраціями»

На Лиманському напрямку ситуація не змінюється вже досить тривалий час, залишаючись надзвичайно складною. Ворог рветься до Лиману, використовуючи тактику «інфільтрації».

«Своїх не кидаємо» — тільки в телевізорі: окупанти втекли, залишивши пораненого під дроном

«Своїх не кидаємо» — тільки в телевізорі: окупанти втекли, залишивши пораненого під дроном

Оператори батальйону безпілотних систем «Небесна Кара» 54-ї ОМБр оприлюднили відео, яке спростовує російський пропагандистський лозунг «своїх не кидаємо».

«Нас було 60, майже всі зеки, після першого бою залишилися одиниці»: історія полонених на Сумщині

«Нас було 60, майже всі зеки, після першого бою залишилися одиниці»: історія полонених на Сумщині

Бійці 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади поповнили обмінний фонд двума екс-«зеками»: Артьомом із Пєрмі та Олександром, з Нової Каховки.

ДОТ Міноборони першим у секторі оборони отримав сертифікат ISO з антикорупційної системи управління

ДОТ Міноборони першим у секторі оборони отримав сертифікат ISO з антикорупційної системи управління

Аудитори канадської компанії MSECB офіційно підтвердили, що «Державний оператор тилу» Міноборони України має ефективну систему управління протидією корупції, що відповідає міжнародним вимогам.

ВАКАНСІЇ

Водій механізованого взводу

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій – механік БТР

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Бойовий медик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---