Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…
Починаючи з 8 серпня 2024 року військові подали понад 10 000 електронних рапортів у застосунку Армія+.
Про це інформує 15 жовтня Міністерство оборони України.
Зазначено, що це документи, які військовослужбовці підписали в застосунку та подали через Армія ID на свого командира. Вони мають таку ж силу, що і паперові.
«Кількість поданих рапортів зростає щодня на 150-200. І це дуже хороший показник, оскільки все більше військовослужбовців відчувають переваги електронних рапортів, які не губляться та створюються швидко та без помилок, на відміну від паперових», — зазначила заступник Міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Вже більше ніж 1000 військових частин впровадили застосунок. Близько 4000 електронних рапортів вже опрацьовані в системі електронного документообігу (СЕДО) та отримали погодження чи були відхилені із зазначенням причини.
Кожен четвертий рапорт, що вже опрацьований через Армія+, належить десантно-штурмовим військам (ДШВ), які є лідерами у цьому процесі.
Наразі в Армія+ є 11 видів рапортів, що розбиті на чотири категорії (на відпустку, видача направлення, направлення та на допомогу). Найближчим часом у застосунку з’являться нові.
«Застосунок Армія+ є захищеним та безпечним. Персональні дані не зберігаються на мобільному пристрої, а беруться із зовнішніх реєстрів. Потужності застосунку розгорнуті у хмарній інфраструктурі», — йдеться в повідомленні.
Інфраструктура і сам застосунок мають атестат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та підключені до системи моніторингу реагування на кіберінциденти.
Як повідомляла АрміяInform, за майже два місяці роботи застосунку Армія+ в ньому зареєструвалися 300 000 військовослужбовців, а понад 1000 військових формувань — організовували роботу з електронними рапортами.
@armyinformcomua
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський зустрівся з командирами армійських корпусів, бригад, військових частин, які виконують бойові завдання на Покровському напрямку та безпосередньо в районі міста Покровськ.
У ніч на 26 жовтня російські безпілотники атакували Київ, внаслідок чого троє людей загинули, ще 29 — постраждали.
Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 181 бойове зіткнення. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.
За минулу добу російські загарбники втратили 900 військових вбитими та пораненими.
Франко-німецька оборонна компанія KNDS представила другий прототип свого основного бойового танка наступного покоління Leopard 2A-RC 3.0 (прототип PT02).
російські Telegram-канали, посилаючись на Міноборони рф, поширили інформацію про нібито захоплення мікрорайону Острів у Херсоні.
від 23000 до 130000 грн
Корюківка, Чернігівська область
Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…