Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк ініціював проведення службового розслідування Військовою службою правопорядку щодо інциденту з втручанням цивільної особи у роботу група «Асгард», про який 13 жовтня повідомила на власних ресурсах в соцмережах.
Про це він інформує 14 жовтня..
За його словами, розслідування буде проводитись з метою встановлення реальних фактів та обставин, надання належної правової оцінки.
«Висновки і рішення будуть публічними. Доводжу до всіх сторін, що справедливість буде забезпечена у повній відповідності до норм чинного законодавства», — йдеться в повідомленні.
Раніше бійці групи «Асгард» заявили, що, окрім зовнішнього ворога, мають внутрішнього.
«Внутрішнім ворогом вважаємо того, хто своїми усвідомленими діями віддаляє перемогу, наносить шкоду силам оборони. Олександр Дмітрієв, на прізвисько „Тихоход“», — зазначили вони.
За їхніми словами, це цивільна особа, яка дозволяє собі втручатись у роботу даного підрозділу.
«А саме: віддавати накази військовим, погрожувати „ломати військових через коліно“, та принижувати їх гідність. Ми поважаємо вище командування та довіряємо йому. Тому просимо втрутитись у ситуацію, а від Тихохода вимагаємо публічних вибачень», — наголосили бійці.
У Сухопутних військах повідомили, що будуть з’ясовані обставини справи, аргументи та докази обох сторін конфлікту.
«Діям учасників конфлікту буде надана правова оцінка. На час перевірки просимо громадян утриматись від самостійної емоційної оцінки даної ситуації, яка може бути невірною, через відсутність повного об’єму інформації та протиріччя наявної», — підкреслили у СВ.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Військовослужбовець підрозділу UNIT-A прикордонної бригади «Помста» з позивним «Святий» знімав дорогу, коли в машину прилетів російський дрон.
Пілоти НРК 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як працюють під постійним прицілом ворога.
Уражений вночі «Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез» забезпечував пальним московський регіон (майже 30% загальноросійського споживання бензину) та російську армію.
Усього протягом доби підрозділами угруповання СБС уражено/знищено 1496 цілей противника.
Аеророзвідник / оператор fpv дрона
від 30000 до 120000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Командир відділення управління засобами РЕБ, ВОС 539. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Механік-водій (машини на бронетанковій базі), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….