ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд призначив нового заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2024, 15:14
Міністерство оборони України

Кабінет Міністрів України, за поданням Міністра оборони Рустема Умєрова, призначив Сергія Боєва на посаду заступника Міністра оборони з питань європейської інтеграції.

Про це інформує Міністерство оборони України.

До свого призначення 41-річний Сергій Боєв працював заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. У період з 2016 по 2022 роки обіймав керівні посади у державних компаніях НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укргазвидобування».

Раніше Сергій Боєв працював у провідних міжнародних банківських установах, а також в консалтинговій компанії The Boston Consulting Group, що забезпечило йому значний досвід у сфері фінансів та управління.

Сергій Боєв має ступінь бакалавра міжнародної економіки, який здобув у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, а також ступінь магістра з ділового адміністрування, який отримав у Вортонській бізнес-школі Університету Пенсильванії (США).

Сергій Боєв замінив на цій посаді Олександра Балануцу, який повідомив, що продовжить роботу на міжнародній арені задля допомоги країні.

«За понад 4 місяці роботи в Міністерстві оборони я перетинався з великою кількістю професіоналів та бійців, які працюють та викладаються заради перемоги Україні. Вдячний за досвід та можливість. Пишаюся тим, що нарешті побачив обличчя та очі тих, хто щоденно захищає нашу державу та виборює для неї майбутнє. Тепер для мене це не абстрактні «сили», що збили ракету чи відбили наступ»,  — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляла АрміяInform, 1 жовтня Міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що підписав подання до уряду щодо звільнення трьох своїх заступників та державного секретаря.

Читайте нас в Telegram
Росіяни вдарили по обʼєктах критичної інфраструктури Закарпаття, є постраждалий

На Закарпатті 1 квітня російські війська завдали удару безпілотником по обʼєктах критичної інфраструктури.

Хотіла мобілізувати 60 000 українців до лав окупантів: колаборантка отримала підозру
Хотіла мобілізувати 60 000 українців до лав окупантів: колаборантка отримала підозру

Злочинні дії росіян відомі на весь світ. Втім, часом трапляються і ті, хто етнічно народився в Україні, але стає на бік зла.

На Черкащині через удар російського БПЛА четверо загиблих
На Черкащині через удар російського БПЛА четверо загиблих

1 квітня російський безпілотник атакував Черкащину, внаслідок чого загинуло четверо людей.

Володимир Зеленський: Армія рф намагається посилити штурмову активність, але лише збільшує свої втрати
Володимир Зеленський: Армія рф намагається посилити штурмову активність, але лише збільшує свої втрати

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського щодо ситуації на фронті.

Вручав «нагороди» за знищення техніки ЗСУ: Микола Басков отримав нову підозру
Вручав «нагороди» за знищення техніки ЗСУ: Микола Басков отримав нову підозру

Служба безпеки та Офіс Генерального прокурора повідомили про нову підозру прокремлівському пропагандисту Миколі Баскову.

«Повний розвал російського залізяччя»: пілоти «Стрікс» знищили ворожу САУ «Нона-С»
«Повний розвал російського залізяччя»: пілоти «Стрікс» знищили ворожу САУ «Нона-С»

Пілоти ББС «Стрікс» знищили 14 одиниць ворожої техніки та двох окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Оператор відділення радіоелектронної боротьби

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Командир машини

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ

Оператор безпілотних авіаційних комплексів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон територіальної оборони

Водій

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Служба в ЗСУ за контрактом

від 20100 до 121100 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---