На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
Також російські окупанти обстріляли обласний центр та населені пункти Ізюмського, Куп’янського, Богодухівського районів. В області загинув чоловік, ще семеро людей постраждали.
Про наслідки обстрілів області військовослужбовцями армії російської федерації впродовж минулої доби поінформував начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
В Ізюмському районі загарбники вдарили FPV-дроном по автівці у селі Степи (колишнє Першотравневе) Борівської громади. Внаслідок обстрілу загинув чоловік 57 років.
Внаслідок двох ударів по місту Куп’янськ постраждали чоловіки 54, 40 та 68 років. Сталася пожежа приватного будинку — горіла покрівля на площі 150 м.кв.
Також у Куп’янському районі внаслідок обстрілу села Митрофанівка Дворічанської громади постраждала 73-річна жінка. А у селищі міського типу Куп’янськ-Вузловий горів приватний будинок та господарча споруда.
Світлини руйнувань та пожеж внаслідок обстрілів населених пунктів Куп’янщини опублікували у Головному управлінні ДСНС України у Харківській області.
За даними ДСНС, 54-річний чоловік зазнав поранення у селі Осинове Куп’янської громади.
У Харківському районі ворог вдарив по селу Черкаська Лозова Малоданилівської громади. Постраждали 50-річний чоловік, 51-річна жінка, 16-річний хлопець, зазнали руйнувань кілька будинків. У селі Мала Данилівка ворожий удар прийшовся по відкритій території.
У селі Черкаські Тишки Циркунівської громади внаслідок обстрілів сталися пожежі в екосистемах — горіли трава та лісова підстилка на загальній полощі близько 5,5 га.
У Богодухівському районі окупанти вдарили БПЛА по приватному цивільному автомобілю у селищі міського типу Золочів, а в селі Івашки Золочівської громади пошкодили мінометним обстрілом приватний будинок, господарчі споруди та лінію електропередач.
У Харкові ворожий удар прийшовся по Шевченківському району, там внаслідок обстрілу горіла хвойна підстилка, гілля та дерева на площі 1 га.
Раніше АрміяInform повідомляла, що внаслідок обстрілу населених пунктів Харківської області 6 жовтня одна людина загинула та ще троє зазнали поранень.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський окреслив ключові результати робочих поїздок до Греції, Франції та Іспанії: від газу на опалювальний сезон до стратегічної домовленості про 100 винищувачів Rafale та понад 515 млн євро підтримки.
Наталя — мати чотирьох дітей, яка домоглася, щоб її взяли до бойового підрозділу Нацгвардії. Тепер вона рятує бійців на передовій у складі 5-ї Слобожанської бригади «Скіф», інколи тягнучи поранених на ношах по 12 кілометрів.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском. Сторони обговорили нещодавні диверсійні атаки на польській залізниці та домовилися про створення спільної українсько-польської групи, яка протидіятиме таким загрозам з боку росії.
На Лиманському напрямку тривають ворожі атаки. Росіяни перестали лізти на місто, а пробують його обійти.
Воїни 63-ї окремої механізованої бригади підірвали російський наземний роботизований комплекс, який перевозив боєприпаси.
Кількість загиблих унаслідок ранкового масованого російського удару по Тернополю зросла до 19. За оновленими даними, ще 66 людей постраждали, серед них — 16 дітей.
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…