ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олександр Сирський: Підрозділи ТрО з перших днів прийняли бій з російськими окупантами

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2024, 10:47
Олександр Сирський. Фото - Харківський медіа хаб

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський зазначив, що воїни територіальної оборони неодноразово доводили та продовжують підтверджувати свою ефективність та майстерність безпосередньо у боях на найгарячіших напрямках фронту.

Про це йдеться в його повідомленні в соцмережах 6 жовтня.

За його словами, на початку широкомасштабної збройної агресії рф проти України, люди — різні за віком, професією та досвідом, взяли до рук зброю.

Фермери, вчителі, бізнесмени, актори, журналісти, будівельники, програмісти, науковці мужньо стали на захист України, поповнивши лави Сил територіальної оборони ЗСУ.

«Дорогі бойові побратими й посестри! Щиро вітаю вас із Днем територіальної оборони України!»  — наголосив він.

Головнокомандувач ЗСУ підкреслив, що підрозділи та частини ТрО з перших днів, не втрачаючи жодної хвилини, прийняли бій з російськими окупантами на околицях рідних для них Києва й Чернігова, Сум і Харкова, Херсона та десятків інших українських міст і сіл.

Згодом, тисячі українських захисників та захисниць у складі бригад та батальйонів тероборони з різних куточків нашої держави рушили на схід та південь — відбивати навалу підступного ворога.

«У пам’яті кожного українця назавжди закарбований подвиг солдатів, сержантів та офіцерів Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Вічна шана і слава усім донькам і синам нашої країни, які поклали свої життя у боротьбі за волю і незалежність Батьківщини», — зауважив Олександр Сирський.

Нагадаємо, Міністр оборони Рустем Умєров привітав бійців територіальної оборони з професійним святом.

Як повідомляла АрміяInform, Олександр Сирський обговорив ситуацію на фронті з командувачем Збройних Сил США.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24»
Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24»

Президент України Володимир Зеленський підписав закон 4782-IX, який гарантує 12-місячну відстрочку від мобілізації для підписантів «Контракт 18–24».

У Резерв+ тепер можна спланувати візит до ТЦК
У Резерв+ тепер можна спланувати візит до ТЦК

Військовозобов’язані, призовники та резервісти відтепер можуть спланувати візит до територіальних центрів комплектування через мобільний застосунок Резерв+.

Агенти рф підпалили релейні шафи Укрзалізниці й отримали 15 років тюрми
Агенти рф підпалили релейні шафи Укрзалізниці й отримали 15 років тюрми

Двоє російських агентів, які підпалювали релейні шафи Укрзалізниці на Вінниччині, отримали 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Вибухівка та автомат краще, ніж автомат: ворожих штурмовиків спочатку завалили, а потім дострелили
Вибухівка та автомат краще, ніж автомат: ворожих штурмовиків спочатку завалили, а потім дострелили

Бійці 2-го батальйону 101-ї бригади охорони Генштабу імені генерал-полковника Генадія Воробйова ліквідували схованку російської піхоти.

На східному напрямку загинув Герой України, командир 39-ї бригади тактичної авіації Олександр Довгач
На східному напрямку загинув Герой України, командир 39-ї бригади тактичної авіації Олександр Довгач

Вдень 9 березня під час виконання бойового завдання загинув полковник Олександр Довгач — командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України.

«По області мобільні блокпости ТЦК»: власника Viber-групи з Білої Церкви засудили за перешкоджання ЗСУ
«По області мобільні блокпости ТЦК»: власника Viber-групи з Білої Церкви засудили за перешкоджання ЗСУ

До 5 років ув’язнення засудили адміністратора Viber-групи, який повідомляв на широкий загал адреси, де перебували військовослужбовців Збройних Сил України.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Водій кат. В, С у штурмову роту

від 20500 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Водій-стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Головний сержант, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---