Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Окупанти продовжують терористичну тактику обстрілів цивільної інфраструктури та житлової забудови. Ударів зазнали населені пункти Харківського, Ізюмського, Богодухівського, Чугуївського та Куп’янського районів області, є поранені.
Про наслідки обстрілів області військовими армії російської федерації впродовж минулої доби поінформував начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
У Харківському районі ворог бомбардував гранатами з дрона двох цивільних з мотоблоком у селі Токарівка Дергачівської громади. Постраждали 62-річна жінка та 67-річний чоловік.
В Ізюмському районі окупанти обстріляли село Богуславка Борівської громади. Внаслідок обстрілу постраждали дві жінки 75 та 73 років. Зруйновані два будинки, пошкоджено скління вікон та покрівлі 10 приватних будинків.
Також на Ізюмщині, за повідомленням Харківської обласної прокуратури, на узбіччі автодороги поблизу села Довгеньке на протипіхотній міні підірвався цивільний чоловік 50 років, який працює електромонтером. З тілесними ушкодженнями його доставлено до лікарні.
У Богодухівському районі російські загарбники вдарили по селу Перовське Золочівської громади. Там унаслідок обстрілу частково пошкоджено приватний будинок, господарчі споруди, енергомережі. Зазнали поранень 44-річний чоловік, 66-річна жінка та 50-річна жінка.
На Чугуївщині ворожого удару зазнало село Охримівка Вовчанської громади. Внаслідок обстрілу постраждав 31-річний чоловік.
Також ворог кілька разів обстріляв місто Куп’янськ. Там пошкоджено квартири у п’ятиповерховому будинку та дах комунального закладу.
Як повідомили в Харківській обласній прокуратурі, внаслідок обстрілу Куп’янська ФАБ-250 з модулем УМПК зазнав пошкоджень житловий багатоквартирний будинок. Раніше в місті було пошкоджено будівлю навчального закладу.
Крім того, збройні сили рф вдарили по Куп’янську дроном, внаслідок чого пошкоджено зупинку громадського транспорту. Зазнали поранень двоє мирних мешканців — 44-річний чоловік та 16-річна дівчина. Їх ушпиталено до лікарні.
Світлини наслідків російських обстрілів оприлюднили у Харківській обласній прокуратурі та Головному управлінні Національної поліції України в Харківській області.
На Куп’янщині окупанти обстріляли також село Глушківка Курилівської громади та село Ківшарівка Куп’янської громади, там горів гараж та автомобіль.
У Кіндрашівській громаді ворожі обстріли спричинили пожежу в екосистемі — горіла лісова підстилка на площі 800 кв. м.
Раніше АрміяInform повідомляла, що в Куп’янську російський дрон вдарив по зупинці, є поранені, та пояснювала, навіщо росіяни б’ють КАБами по Харкову та області й чому їм це вдається.
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Старший оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….