«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…
Служба безпеки затримала в Харкові агента воєнної розвідки рф. Зловмисник коригував ракетно-бомбові удари росії по прифронтовому місту та прилеглих територіях.
Про це інформує Служба безпеки України.
Пріоритетними цілями ворога були пункти тимчасового базування українських військ, які залучені до бойових дій на Харківському напрямку.
Щоб навести керовані авіабомби та ракетне озброєння на локації Сил оборони, російська спецслужба дистанційно завербувала 42-річного безробітного з обласного центру.
У поле зору окупантів чоловік потрапив через свої прокремлівські дописи у телеграм-каналах.
Там на нього вийшов кадровий співробітник головного управління генштабу збройних сил рф (більш відомого як гру) і запропонував співпрацю.
За вказівкою російського спецслужбіста агент регулярно обходив райони міста і приховано фіксував розташування Сил оборони.
Потім він позначав відповідні координати на гугл-картах та месенджером відправляв «звіт» своєму російському кураторові.
Співробітники СБУ викрили агента ще на початковому етапі його розвідактивності, що дозволило своєчасно убезпечити позиції українських військ.
Після документування кожного кроку злочинних дій фігуранта його було затримано у власному помешканні.
Під час обшуків в агента вилучено мобільний телефон, який він використовував для фотографування військових об’єктів та комунікації з російським гру.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику обрано запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Харківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Як повідомляла АрміяInform, викрито мешканку Харківщини, яка публічно принижувала та бажала смерті українським захисникам.
@armyinformcomua
Боєць з позивним «Шеф» з батальйону «Перун» 42-ї бригади в цивільному житті керував кухнею, а тепер — екіпажем FPV.
Громадянин рф на замовлення ворога їздив по різних регіонах України та відстежував локації Сил оборони, по яких ворог готував ракетно-дронові атаки.
З початку року вже 100 тисяч військових оформили виплату через Армія+.
Розвідники підрозділу Flamberge 2-го батальйону 3-ї штурмової бригади не лише узяли полонений, але й зняли це на GoPro.
Бійці дивізіону зенітних дронів-перехоплювачів 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» влаштовують росіянам дронопад.
Перші дні запам’яталися побратимам виснажливим пошуком бодай якогось укриття.
Розвідник-далекомірник 155 окремий батальйон територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Миколаїв
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…