Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…
Заступник Міністра оборони України Юрій Джигир провів робочу зустріч з представниками Генерального інспектора Міноборони США на чолі зі старшим програмним аналітиком Іосифом Інжинолі.
Про це інформує 5 вересня Міністерство оборони України.
Сторони обговорили можливості удосконалення системи внутрішнього аудиту. Українська делегація поінформувала американських колег про хід розробки Стратегії розвитку внутрішнього аудиту Міноборони.
Представники Генерального Інспектора Міноборони США пообіцяли надати свою експертну оцінку цього документа.
«Однією з амбіцій Стратегії розвитку внутрішнього аудиту Міноборони є розробка комплексу заходів для забезпечення реальної, а не декларативної незалежності та об’єктивності висновків внутрішніх аудиторів, вироблення політик та інструментів захисту від втручання та впливу третіх сторін на визначення об’єктів перевірок та аудиторські висновки», — зазначив Юрій Джигир.
Також він є головою Аудиторського комітету МОУ.
Юрій Джигир додав, що незалежна робота внутрішнього аудиту в інтересах організації щодо якої проводиться аудит — це наріжний елемент, передбачений міжнародними стандартами незалежності внутрішнього аудиту в державному секторі (INTOSAI) та Глобальними стандартами внутрішнього аудиту (GIAS).
Як повідомляла АрміяInform, Міноборони оприлюднило для обговорення Стратегію розвитку людського капіталу в Силах оборони.
Особлива увага приділяється забезпеченню гендерної рівності, посиленню кадрової безпеки, впровадженню інноваційних підходів до управління персоналом, реалізації ефективної та справедливої ветеранської політики після військової служби.
@armyinformcomua
У черговому перехопленні воєнної розвідки — свідчення мешканки бєлгородської області рф про розташування реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» безпосередньо поблизу житлових будинків.
Забезпечення стабільної роботи енергосистем за складних погодних умов — сильних морозів, снігопадів та вітрів — уже є завданням підвищеного рівня складності.
Підрозділи 37-ї окремої бригади морської піхоти всього за сім днів роботи по особовому складу противника на Олександрівському напрямку вразили 65 окупантів.
Головний сержант взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців із позивним «Джек» розповів про свій шлях у війську, бойові епізоди на найгарячіших напрямках та роль сержанта на війні.
На Новопавлівському напрямку погодні умови погіршились. Противник намагається лізти на позиції 141-ї бригади з різних боків.
На Михайлівській площі Президент України Володимир Зеленський і Президент Чехії Петр Павел, який перебуває з візитом у нашій країні, вшанували пам’ять полеглих воїнів.
Водій трала, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…