Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
На Харківському напрямку відзначається зменшення росіянами застосування тактичної авіації, але це не означає, що противник відмовився від її використання.
Про це в ефірі «Суспільне.Новини» розповів речник ОТУ «Харків» полковник Віталій Саранцев.
«Бачимо по зведеннях Генштабу, що ворог активно її використовує на інших напрямках, зокрема, Покровському, Куп’янському, також на Сумщині і новому для них Курському напрямку», — пояснив Віталій Саранцев.
За його словами, ситуація на Харківщині загалом залишається складною та напруженою. Ворог намагається тиснути на всіх активних ділянках фронту, зокрема в районі населених пунктів Вовчанськ, Глибоке і Липці.
«Ворог намагається проводити тут активні штурмові дії, вклинитися в глибину оборони наших військ, втім це йому не вдається, позицій не втрачено», — сказав речник.
Віталій Саранцев додав, що противник продовжує тероризувати прикордоння Харківщині, обстрілює населені пункти вздовж кордону. Зокрема, вчора було завдано удару дроном по цивільному авто, постраждали люди.
Як повідомляла АрміяInform, у Вовчанську ворог посилив повітряну розвідку маршрутів висування, проводить підготовку до штурмових дій. Обмежив міжпозиційне пересування особового складу у темну пору доби.
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)
від 20000 до 60000 грн
Слов'янськ
Військова частина А0693
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….