Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
У межах міжнародної співпраці правоохоронці України та Республіки Молдова на території Молдови зупинили діяльність злочинного угруповання, яке шляхом обману заволоділо коштами військовослужбовців ЗСУ, їх родин та волонтерів під виглядом продажу автомобілів та дронів через Інтернет.
Про це інформує 14 серпня Офіс Генерального прокурора.
Наразі правоохоронці Республіки Молдова повідомили про підозру у шахрайстві 9 громадянам України (ч. 6 ст. 190 Кримінального кодексу Республіки Молдова).
Вони встановили, що мешканці Одеської області — члени двох сімей, які після початку повномасштабного вторгнення переїхали до Молдови, організували схему заволодіння коштами. Діяли на території Молдови та України упродовж 2023-2024 років.
Використовуючи номери мобільних телефонів українських операторів, злочинці розміщували оголошення про продаж автомобілів та дронів із-за кордону для потреб Збройних Сил України. Їх публікували на онлайн платформах OLX, Bon.Ua, Avto-Ria.
Зазначено, що покупцям пропонували внести передоплату на банківську карту, а після отримання грошей продавці на зв’язок не виходили.
Отримані шляхом шахрайства гроші зловмисники вкладали в елітні автомобілі та золоті прикраси.
«Станом на теперішній час встановлено 67 епізодів шахрайства. Приблизна сума збитків складає 46 млн грн. Остаточна кількість постраждалих ще встановлюється», — йдеться в повідомленні.
Наразі слідчі встановили щонайменше 27 учасників злочинного угруповання, більшість з них перебувають на території Республіки Молдова.
Правоохоронці на території Республіка Молдова провели 23 обшуки, вилучили близько 61 тисяч доларів США, 20 елітних автомобілів, близько 5 кг золота, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи.
На території України провели 13 обшуків, у ході яких вилучили 3 автомобілі, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи.
На цей час 8 з 9 підозрюваних в Молдові обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. Досудове розслідування триває.
Як повідомляла АрміяInform, понад 1,5 млрд грн на потреби оборони вкрали 28 службовців.
@armyinformcomua
Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.
З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.
Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.
У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.
У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.
Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…