ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зростання динаміки ворожих хімічних атак фіксують в Силах оборони

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Серпня 2024, 12:39
Ілюстративне зображення

Масово застосовуючи заборонену хімічну зброю на фронті росія свідомо грубо порушує правила ведення війни, ігнорує норми та зобов’язання щодо Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення.

Оновлену статистику використання російськими окупантами боєприпасів з вмістом небезпечних хімічних сполук навели у Командуванні Сил підтримки ЗСУ.

Йдеться, зокрема, про застосування противником ручних газових гранат типу К-51 та РГ-ВО, які є засобами боротьби із заворушеннями та заборонені для використання у якості засобів ведення війни.

Лише протягом липня зафіксовано та задокументовано 358 випадків застосування ворогом таких боєприпасів.

Загалом за період з 15 лютого 2023 року по 24 липня поточного року було зафіксовано 3570 випадків застосування противником боєприпасів, які містять небезпечні хімічні речовини.

Раніше АрміяInform повідомляла, що російські військові поцілили в газові мережі та поранили цивільних мешканців на Харківщині.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сили безпілотних систем вразили важливі обʼєкти окупантів в Криму

Сили безпілотних систем вразили важливі обʼєкти окупантів в Криму

Оператори БПЛА 1 окремого центру СБС відпрацювали низку військових обʼєктів у ТОТ, в тому числі пункт запуску морських дронів.

Президент України провів онлайн-розмову з європейськими лідерами перед зустріччю з Дональдом Трампом

Президент України провів онлайн-розмову з європейськими лідерами перед зустріччю з Дональдом Трампом

У Галіфаксі дорогою до Флориди на зустріч із Президентом США Дональдом Трампом Президент України Володимир Зеленський разом із Премʼєр-міністром Канади Марком Карні провели онлайн-розмову з європейськими лідерами.

Сили оборони Півдня: тривають запеклі бої за Степногірськ

Сили оборони Півдня: тривають запеклі бої за Степногірськ

У селищі Степногірськ Запорізької області українські підрозділи ведуть оборонні дії.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Армія рф випустила по Україні 48 ударних БПЛА

Армія рф випустила по Україні 48 ударних БПЛА

У ніч на 28 грудня противник атакував 48-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

Ворог обстріляв Сумщину, пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки

Ворог обстріляв Сумщину, пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки

Протягом доби, з ранку 27 грудня до ранку 28 грудня 2025 року, російські війська здійснили понад 50 обстрілів по 28 населених пунктах у 14 територіальних громадах області.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій-зв’язківець (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Кухар

від 21000 до 51000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

--- ---