За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбувся набір на перший курс навчання.
Про це повідомили АрміяInform у виші.
Як зазначають в інституті, набір проводився на 11 спеціальностей.
Щоб потрапити до навчального закладу, абітурієнти складали вступні іспити, де визначався фізичний та психологічний рівень їхньої підготовки.
Наразі, вступники проходять первинну військову-професійну підготовку (ПВПП), де набувають теоретичних і практичних навичок, що знадобляться їм у подальшому проходженні служби.
«Підготовка проходить інтенсивно, згідно з усіма настановами. Попри те, що молоде покоління тут з різних регіонів України, працюють злагоджено, проявляючи інтерес і високий рівень вмотивованості», — зазначив командир роти ПВПП.
Після закінчення підготовчих навчань абітурієнти складатимуть Військову присягу.
Раніше АрміяInform повідомляла, що цього року Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка змінив умови вступної кампанії.
Фото — ВІКНУ
Анна Ласкаржевська для АрміяInform
@armyinformcomua
Українські військові мають можливість лікуватися після поранень за кордоном та отримувати такі самі виплати, які б вони отримували під час лікування в Україні.
Через високу радіоактивність частину документів, пов’язаних із ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року, знищили.
В інтересах Війська Польського уряд країни санкціонував укладання угоди на виробництво мобільної безпілотної розвідувальної системи Tarantula.
Знаєте, як звучить тиша? Це такий звук, якого не було в Києві в ніч із 23 на 24 квітня 2025 року.
«Гарантований» виїзд до Польщі вартістю 15 тисяч доларів США, що передбачав екстремальний етап подорожі на мотоциклах через волинські ліси, завершився провалом. Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) у тісній взаємодії зі Службою безпеки України викрили на організації цієї схеми високопоставленого правоохоронця — начальника одного з відділів правоохоронного органу на Київщині.
Спробі російської ФСБ налагодити постійне відеоспостереження за об'єктами Сил оборони у столичному регіоні запобігли кіберфахівці Служби безпеки України. Поблизу одного з військових об'єктів під Києвом "на гарячому" затримали агентку ворожої спецслужби, яка саме готувалася встановити приховану Wi-Fi камеру для онлайн-трансляції.
від 20000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО
від 20000 до 50000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…