ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Харкові з’явилася вулиця на честь бригади ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Серпня 2024, 20:33

Вулицю імені радянського льотчика, уродженця білорусі, Сергія Грицевця, перейменували у вулицю імені 92 бригади.

Про це повідомило 1 серпня оперативно-тактичне угруповання «Харків».

Відповідне рішення вже ухвалено. Вулицю назвали на честь тих, хто потом і кров’ю відбиває кожен метр рідної землі у найстрашнішій війні 21 століття.

«Дякуємо всім, хто підтримував бригаду на початку повномасштабного вторгнення і донині робить все, щоб втримати незламний Харків та відстояти незалежність нашої рідної України», — сказано в повідомленні ОТУ «Харків».

У жовтні 2023 року ім’ям 92 бригади також названо одну з вулиць у рідному Чугуєві — пункті постійної дислокації бригади.

У квітні п’ять вулиць у Харкові перейменували на честь загиблих бійців 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. На мапі міста з’явилися такі імена, як Олександр Чабан, Валерій Дейнека, Олег Адамовський, Сергій Пономаренко та Юрій Савчин.

Як повідомляла АрміяInform, по ворогу дуже активно працювали, як наші оператори FPV-дронів, так і іноземна техніка, надана партнерами. Про це 12 червня розповів командир батальйону ударних авіаційних комплексів окремої механізованої бригади імена кошового отамана Івана Сірка капітан Юрій Федоренко.

 

Читайте нас у Facebook
Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень
Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень

Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.

Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська
Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська

Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку
Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.

Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар
Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар

Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.

Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів
Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів

На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.

Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя
Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя

На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Стрілець, помічник гранатометника в ЗСУ

від 50000 до 150000 грн

Київ, Київська область

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---