Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясінський. — За перший тиждень ми вже повернули…
Оперативне командування «Південь» продемонструвало бойову роботу екіпажу реактивної системи залпового вогню «Град».
Відео оприлюднено на Facebook-сторінці командування.
«Наші артилеристи-реактивники залюбки викличуть град на ворожі голови навіть, коли на небі сонячно та безхмарно. Смертельні опади можуть впасти на російських окупантів щомиті», — йдеться в дописі.
На кадрах можна побачити, як екіпаж готує снаряди для стрільби, заряджає боєкомплект та виконує бойову роботу по цілях.
«Якщо ти хочеш відважно нищити ворога, то не вагайся та приєднуйся до нашого найкращого бойового колективу! Ми завжди чекаємо на сміливих, патріотичних, небайдужих! Зроби цей важливий крок у своєму житті! Захистимо Україну та наших рідних й близьких разом», — додали в ОК «Південь».
Як повідомляла АрміяInform, захисники 47 окремої механізованої бригади «Маґура» знищили російську інженерну систему дистанційного мінування «Зємлідєліє» на Покровському напрямку.
Воїни 61 бригади тримають оборону на Гуляйпільському напрямку, стримуючи безупинний натиск окупантів.
Командир 57-ї мотопіхотної бригади Віталій Попович звернувся до військових, які самовільно залишили частину, та закликав їх повернутися на службу.
Під час Конференції Альянсу (Allied Foresight Conference 2026) у Берліні наголошено на важливості досвіду України для подальшого розвитку обороноздатності НАТО.
Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясінський. — За перший тиждень ми вже повернули…