Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Захисники 47 окремої механізованої бригади «Маґура» знищили російську інженерну систему дистанційного мінування «Зємлєдєліє» на Покровському напрямку.
Відео бойової робити вони опублікували в соцмережах.
«БуАР 47 окремої механізованої бригади виявили рідкісний російський комплекс на Покровському напрямку. Завдяки скиду дружнього підрозділу вийшов потужний БАДА-БУМ», — прокоментували в 47 ОМБр.
Зазначено, що така система замість «класичних» реактивних снарядів «Зємлєдєліє» вистрілює боєприпаси для дистанційної «поставки» мін.
«Одним залпом установка може замінувати площу, рівну кільком футбольним полям. Натомість — завдяки українським оборонцям взлетіла у повітря разом з БК та росіянами! Гарна робота професіоналів», — наголосили бійці 47 ОМБр.
Раніше АрміяInform повідомляла, що воїни 47 окремої механізованої бригади виявили та знищили дві ворожі гармати Д-30 та тягач.
Також вони показали відео бойової роботи по російській самохідній артилерійській установці.
Мешканка Харкова, що перебуває під слідством, виправдовувала агресію рф, заперечувала злочини окупантів та заявляла нібито Харків — російський.
Президент України Володимир Зеленський на фоні постійних ворожих ударів по Україні повідомив про пріорітетні напрямки роботи, які змусять ворога зупинити війну.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…