Про це під час заходу, присвяченому річниці створення Громадської антикорупційної ради при Міноборони, розповів заступник Міністра оборони підполковник Юрій Мироненко….
Військову компоненту практичного співробітництва з НАТО буде суттєво посилено.
Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський, коментуючи результати ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.
Він підкреслив, що Силам оборони особливо важлива підтримка України летальними системами озброєння, сучасними комплексами протиповітряної оборони, стійким і безперебійним постачанням ракет та боєприпасів.
«Вдячні союзникам за чітку позицію по засудженню росії і тих, хто допомагає терористичній країні вести війну», – наголосив він.
За словами Олександра Сирського, Україна тепер має чіткі зобов’язання країн-партнерів, адже було підписано комплексний документ щодо підтримки України під назвою «Український компакт».
Головномандувач ЗСУ відзначив, що цей потужний колективний договір став черговим елементом «мосту» України до НАТО, зокрема з точки зору військової та військово-технічної інтеграції.
«Сильний візит Президента і його команди. Триває важка дипломатична робота щодо консолідації міжнародної підтримки України на незворотному шляху до членства у Північноатлантичному Альянсі», – сказав він.
Як повідомляла АрміяInform, на саміті НАТО підписали Український договір – цей документ став доповненням до Спільної декларації G7, погодженої рік тому на попередньому саміті Північноатлантичного альянсу у Вільнюсі.
Загалом до декларації приєдналися вже 32 учасники — усі вони сьогодні були присутні, зокрема 23 лідери країн, із якими Україна уклала двосторонні безпекові угоди. Крім того, на тлі зустрічей Президентів України та США з лідерами НАТО в Вашингтоні в Білому домі оголосили про новий пакет допомоги Києву.
@armyinformcomua
До 8 років ув’язнення засуджено молодика, який інформував ворога про активність авіації на Сумщині.
Людмила Оляновська, представниця Центрального спортивного клубу ЗСУ, встановила світовий рекорд у приміщенні на дистанції 5000 метрів.
Найбільше боїв припало на Покровський (14) та Гуляйпільський (15) напрямки.
На Олександрівському напрямку росіяни типово кидають своїх поплічників напризволяще, однак це не допомагає їм врятуватися.
У Львові запрацював оновлений басейн Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.
Більш ніж 100 заявок подали охочі посісти інструкторські посади за тиждень від старту проєкту «На досвіді».
Командир міномета 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 54000 грн
Степанівське, Сумська область
Стрілець-регулювальник у комендантське відділення
від 20000 до 120000 грн
Ковель
Центр рекрутингу української армії
Про це під час заходу, присвяченому річниці створення Громадської антикорупційної ради при Міноборони, розповів заступник Міністра оборони підполковник Юрій Мироненко….