ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На саміті НАТО підписали Український договір

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Липня 2024, 8:08

Цей документ став доповненням до Спільної декларації G7, погодженої рік тому на попередньому саміті Північноатлантичного альянсу у Вільнюсі.

Про це повідомив 12 липня офіційний сайт Президента.

Загалом до декларації приєдналися вже 32 учасники — усі вони сьогодні були присутні, зокрема 23 лідери країн, із якими Україна уклала двосторонні безпекові угоди.

Під час ухвалення договору виступили Президент США Джозеф Байден та Президент України Володимир Зеленський.

«У короткостроковій перспективі ми продовжуватимемо забезпечувати Україну зброєю, боєприпасами та навчанням, необхідними для відсічі російським військам. У середньостроковій перспективі допоможемо створити сили й можливості для захисту України та стримування подальшої агресії», — зазначив Джозеф Байден.

Президент Сполучених Штатів наголосив, що у разі спроби Росії знову напасти на Україну після закінчення війни усі країни, які ухвалили цей документ, підтримають нашу державу.

Володимир Зеленський зауважив, що впродовж цього року тривала активна робота над надійною архітектурою гарантій безпеки для нашої країни. Вони посилюють Україну, але не підміняють мети стати членом НАТО.

Президент України додав, що вся ця робота сприяла отриманню довгострокових зобов’язань щодо військової допомоги, додаткових систем ППО, просуванню в питанні передачі літаків F-16 та розвитку оборонної співпраці.

Документ відкритий для підписання іншими країнами та фіксує довгострокову військову та оборонну підтримку, розвиток майбутніх Сил оборони України та механізм екстрених консультацій між партнерами на випадок ескалації війни, що триває, чи можливої агресії в майбутньому.

Як повідомляла АрміяInform, на тлі зустрічей Президентів України та США з лідерами НАТО в Вашингтоні в Білому домі оголосили про новий пакет допомоги Києву.

Читайте нас у Facebook
Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Президент Володимир Зеленський оголосив про нові домовленості з західними партнерами щодо постачання зброї.

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

«MITS x Victory Drones Defense Tech Bootcamp» — це інтенсивна тритижнева навчальна програма для 20-ти стартапів оборонного сектору. Після завершення програми між учасниками розподілять грант у розмірі $100 000 (по $5 000 для команди).

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ та ГУР, які здійснюють удари дронами по військових цілях на території рф.

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

Серед військовослужбовців Полтавського районного ТЦК та СП є воїн з позивним «Отаман». Отримав це псевдо не лише за козацькі вуса та кремезну статуру — і справді був отаманом Свистунівського козацького куреня.

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Бойові дії тривають серед руїн багатоповерхівок Вовчанська, в яких окупанти не можуть ні просунутися, ані, тим більше, закріпитися.

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

47 окрема механізована бригада продовжує активні дії на території ворога у Курській області.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

радіотелефоніст 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Фельдшер

Чернівці

Державна прикордонна служба України

Бойовий медик

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847