Щоб на власні очі побачити, як формується еліта українського війська, кореспондент АрміяInform відвідав навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій. Саме тут…
Генеральний штаб ЗСУ надав оперативну інформацію станом на 10:30 10.06.2024 щодо російського вторгнення: іде вісімсот тридцять восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
Згідно зі зведенням, протягом минулої доби відбулося 95 бойових зіткнень.
Загалом, за минулу добу російські загарбники завдали по позиціях наших військ та населених пунктах 94 авіаудари (зокрема, із застосуванням 80 КАБів), задіяв 33 дрони-камікадзе, 1411 FPV – дронів, здійснив понад 4400 обстрілів, в тому числі 101 із застосуванням реактивних систем залпового вогню.
За минулу добу Повітряні Сили та ракетні війська і артилерія Сил оборони України уразили чотири місця скупчення особового складу та техніки, три засоби ППО, два засоби ракетних військ і артилерії, одну РЛС та один склад з боєприпасами.
Минулої доби загальні втрати російських загарбників становили понад 1190 осіб. Також ворог втратив 10 танків, 13 бойових броньованих машин, 51 артилерійську систему, 28 БПЛА оперативно-тактичного рівня, засіб ППО, одну РСЗВ, літак, ракету, 56 автомобілів та 14 одиниць спеціальної техніки.
Від початку цієї доби вже відбулося 38 бойових зіткнень. Загарбники здійснили 11 авіаційних ударів із застосуванням 21 КАБ, завдали 52 удари дронами-камікадзе, понад 650 разів обстріляли позиції наших військ та населені пункти.
На Чернігівському та Сумському напрямках противник активних наступальних дій не проводив. Ситуація під контролем Сил оборони.
На Харківському напрямку ворог активних дій не проводив. Здійснює перегрупування військ.
За уточненою інформацією, втрати російських військ за минулу добу на цьому напрямку становлять: 89 осіб вбитими та пораненими, знищено дві бойові броньовані машини, чотири артилерійські системи, 13 автомобілів та чотири одиниці спеціальної техніки. Пошкоджено один танк, чотири автомобілі та дві одиниці спеціальної техніки.
На Куп’янському напрямку ситуація напружена. Від початку доби відбулося вже сім бойових зіткнень в районах Степової Новоселівки, Піщаного та Берестового. П’ять ворожих атак відбито без успіху для противника. Два боєзіткнення тривають поблизу Степової Новоселівки та Піщаного.
На Лиманському напрямку нашими захисниками успішно відбито сім атак поблизу Дружелюбівки, Невського, Тернів, Торського та Григорівки.
На Сіверському напрямку зазнали невдачі три спроби російського агресора наблизитися до наших позицій в районах Спірного, Івано-Дар’ївки та Верхньокам’янського. Втрат позицій не допущено.
На Краматорському напрямку українські військові відбили дві атаки окупантів в районах Кліщіївки та Андріївки.
На Покровському напрямку від початку доби відбулося чотири боєзіткнення. Дві атаки ворога в районі Новопокровського відбито. Тривають бойові дії в районах Євгенівки та Новопокровського. Ситуація під контролем Сил Оборони України.
На Покровському напрямку, за уточненою інформацією, за минулу добу ворог зазнав втрат: 269 окупантів вбитими та пораненими, знищено дві бойові броньовані машини, дві артилерійські системи та три автомобілі. Пошкоджено танк, бойову броньовану машину та дві артилерійські системи.
На Курахівському напрямку ситуація дещо напружена. Від початку доби російські війська десять разів намагалися прорвати нашу оборону неподалік Невельського, Красногорівки, Георгіївки, Парасковіївки та Костянтинівки. Дев’ять ворожих атак відбито, триває бій поблизу Костянтинівки.
На Оріхівському напрямку російський агресор здійснив одну безуспішну атаку в районі села Копані. Втрат позицій не допущено.
На Придніпровському напрямку підрозділи Сил оборони відбили одну атаку російських загарбників північніше Кринок.
На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.
Сили оборони України вживають усіх необхідних заходів для стримування наступу противника, виснаження його бойового потенціалу та стабілізації обстановки.
Двом полковникам — колишньому командиру та його першому заступнику повідомили про підозру щодо багатомільйонних виплат за фактично не виконані завдання.
Вчора та у ніч на 7 квітня наші підрозділи уразили пункти управління БПЛА у районах Зеленого Запорізької області та Удачного на Донеччині.
На Запорізькому напрямку бійці групи «Морок» 225 штурмового полку знайшли позиції окупантів, зачистили їх від росіян і захопили ще одне їхнє укриття.
Хто вирішує, якими будуть бронежилет, штани або берці військовослужбовців Збройних Сил України?
У ніч на 7 квітня Сили оборони України завдали ураження по нафтовому терміналу «Усть-Луга Ойл» в селі Слободка Ленінградської області рф.
У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили пошкодження російського фрегата типу «Буревесник» у Новоросійську Краснодарського краю рф.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
Молодший спеціаліст (електронна апаратура кодування та спеціального зв’язку), військовослужбовець
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Номер обслуги мінометного розрахунку на контрактну службу в ЗСУ
від 20000 до 60000 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець
від 23000 до 23000 грн
Дніпро
25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада
Щоб на власні очі побачити, як формується еліта українського війська, кореспондент АрміяInform відвідав навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій. Саме тут…