ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд розширив можливості для бронювання працівників критичної інфраструктури

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Червня 2024, 15:01
Ілюстративне фото

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови №76 від 27 січня 2023 року, спрямовані на спрощення процедури бронювання працівників оборонно-промислового комплексу (ОПК), енергетики, Міністерства внутрішніх справ та інших підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

Про це повідомило Міністерство оборони.

Відповідно до постанови уряду, кількість військовозобов’язаних працівників ДСНС та Нацполіції системи МВС, які підлягають бронюванню, може становити понад 50%. Наразі ухвалено рішення про бронювання 90% особового складу ДСНС та Нацполіції.

Підприємства ОПК, які мають контракти для ЗСУ та інших військових формувань, зможуть бронювати до 100% своїх працівників. Це дозволить забезпечити більше можливостей для виробників озброєння, дронів та іншої необхідної техніки для військових.

Енергетичні підприємства та компанії, які ремонтують зруйновані чи пошкоджені енергооб’єкти, також можуть бронювати до 100% своїх працівників. Це сприятиме швидкому та ефективному відновленню електромереж для забезпечення стабільного постачання світла і тепла.

Для працівників критично важливих підприємств термін бронювання збільшено з 6 місяців до 12 місяців або на термін виконання контракту для ЗСУ чи інших військових формувань.

Відтепер також можна бронювати будь-якого військовозобов’язаного незалежно від віку, військового звання чи військово-облікової спеціальності, навіть якщо вона дефіцитна.

Як повідомляла АрміяInform, Уряд ухвалив Постанову про цифровізацію бронювання. Це значно зменшить корупційні ризики під час бронювання співробітників критично важливих для економіки України підприємств та мінімізує людський фактор у цьому процесі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Російського агента, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт з колони ЗСУ на Кіровоградщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники Чопського загону затримали 49-річного закарпатця, який видавав себе за рибалку, щоб дістатися Словаччини.

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

На Сумщині аеророзвідники артилерійського дивізіону «Грім» 225-го окремого штурмового полку вистежили ворожу штурмову групу. Вони терпляче дочекалися, поки окупанти зберуться в одному з будинків села Олексіївка, після чого завдали точного удару 152-мм калібром.

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Оператори безпілотних систем Сил оборони вполювали моторний човен російських загарбників разом з екіпажем.

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Українські військові пояснили алгоритм прийняття рішень щодо ударів по місцях накопичення російських окупаційних сил.

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

У вівторок, 7 жовтня, Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч з новопризначеним надзвичайним і повноважним послом Німеччини Гайко Томсом.

ВАКАНСІЇ

Оператор дрона

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Стаpший навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор протитанкового ракетного комплексу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Офіцер запасу морського напрямку

від 30000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Прожекторист зенітного взводу (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Головний сержант

від 25400 до 125400 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

--- ---