ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Більшість російських танків знищується українськими дронами

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2024, 20:32

Фактично більшість російських танків та різної бронетехніки знищується українськими дронами.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

Він показав держсекретарю США Ентоні Блінкену одне з виробництв дронів в Україні.

Безпілотники, які там виготовляють, активно закуповує влада України та поставляє на фронт.

Також до зустрічі долучилися спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Прітцкер та посол США Бріджит Брінк.

Сторони обговорили особливості виробництва, логістику в умовах війни та локалізацію виготовлення комплектуючих для БПЛА.

Делегація побачила, як виробляють українські інновації — FPV-дрони та ударні коптери, які масово використовують на полі бою та які вже довели ефективність.

«Сполучені Штати — стратегічний партнер України, допомога якого критично впливає на ситуацію на полі бою та економічне становище держави. Партнерам важливо розуміти, що відбувається всередині української оборонної індустрії та які є реальні можливості для співпраці. Ринок швидко зростає й масштабується, нам потрібно більше інвестицій, щоб покрити потреби фронту та використовувати найновіші технології», — зазначив Михайло Федоров.

15 травня 2024 року під час пресбрифінгу держсекретар США оголосив про новий пакет допомоги на $2 млрд для оборонно-промислового комплексу. Для передачі коштів створили спеціальний фонд — Defense Enterprise Fund.

«Чіткі дії в правильний час. Дякую Ентоні Блінкену, Пенні Прітцкер та Бріджит Брінк за візит і системну непохитну підтримку України», — заявив Михайло Федоров.

Як повідомляла АрміяInform, українські дрони уразили 289 одиниць ворожої техніки за тиждень.

З 24 лютого 2022 року Сили оборони України знищили танків 7510 російських танків.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Шпигунка з «однокласників», яка стежила за штабами, отримала 15 років тюрми з конфіскацією майна

Шпигунка з «однокласників», яка стежила за штабами, отримала 15 років тюрми з конфіскацією майна

За матеріалами СБУ 15 років в'язниці отримала ще одна зрадниця, яка коригувала атаки рашистів по Краматорську.

Наземні роботи на війні: як НРК відкривають безпечніші формати служби в ЗСУ

Наземні роботи на війні: як НРК відкривають безпечніші формати служби в ЗСУ

11 грудня 2025 року в Києві відбувся Defense Forum «Наземні роботизовані комплекси на війні. Проблеми та рішення», організований 93-ю окремою механізованою бригадою «Холодний Яр».

«Шахед» не долетів до пляжу: над морем збили ворожий БПЛА

«Шахед» не долетів до пляжу: над морем збили ворожий БПЛА

У ніч на 14 грудня мобільні вогневі групи прикордонників знищили 18 ворожих дронів-камікадзе.

Викинули десант і втекли: окупанти бережуть техніку, а не людей

Викинули десант і втекли: окупанти бережуть техніку, а не людей

Бійці 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка показали, як російська БМП висадила в полі десант і втекла від нашого артилерійського вогню.

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group знищили до десятка транспортних засобів окупантів.

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Пілоти FPV-дронів 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого на Куп'янському напрямку влучили вантажівку з повним кузовом ворожої піхоти.

ВАКАНСІЇ

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

Львів

Військова частина А2678

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 21000 грн

Львів

Військова частина А2678

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла зв’язку

від 20000 до 24000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Оператор БПЛА (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

--- ---