ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президенти України та Франції обговорили ситуацію на Харківщині та постачання боєприпасів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Травня 2024, 15:41

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з французьким президентом Еммануелем Макроном і подякував за підтвердження його участі в Саміті миру.

Про це глава держави написав у соціальній мережі Х.

«Я високо ціную важливу роль Франції в реалізації Формули миру, зокрема пункту щодо ядерної безпеки. Обговорили важливість заохочення країн Глобального Півдня до участі в Саміті та скоординували позиції із цього питання», — йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський та Еммануель Макрон також докладно розглянули ситуацію на фронті, зокрема на Харківському напрямку.

«Приділили особливу увагу оборонним потребам України, зокрема додатковим засобам протиповітряної оборони, артилерії, далекобійним засобам і боєприпасам», — додав Президент.

Глава держави подякував Еммануелю Макрону за потужну оборонну допомогу Україні з боку Франції та запросив відвідати нашу країну найближчим часом.

Раніше сьогодні Володимир Зеленський зустрівся в Києві з держсекретарем США Ентоні Блінкеном та обговорив ситуацію на полі бою, підтримку наших воїнів і подальшу оборонну співпрацю.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Сталевий кордон» позбавляє окупантів укриттів на Північно-Слобожанському напрямку

«Сталевий кордон» позбавляє окупантів укриттів на Північно-Слобожанському напрямку

Українські воїни не дають російським окупантам закріплюватись на Північно-Слобожанському напрямку, позбавляючи їх будь-яких укриттів.

Вже п’ять країн-членів НАТО приєдналися до відбудови військових реабілітаційних центрів в Україні

Вже п’ять країн-членів НАТО приєдналися до відбудови військових реабілітаційних центрів в Україні

До відбудови та модернізації центрів для реабілітації військовослужбовців Сил оборони приєдналися п’ять країн-членів Північноатлантичного альянсу.

«Знову Дмитро» — боєць Повітряних Сил ЗСУ записав на свій рахунок вже десятий «шахед»

«Знову Дмитро» — боєць Повітряних Сил ЗСУ записав на свій рахунок вже десятий «шахед»

Боєць мобільної вогневої групи зенітної ракетної Одеської бригади на ім’я Дмитро записав на свій рахунок вже десятий ворожий безпілотник.

Повідомлено про підозру терористам із катівні «Ізоляція», які знущалися з мешканки Донеччини

Повідомлено про підозру терористам із катівні «Ізоляція», які знущалися з мешканки Донеччини

Нацполіція у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міноборони України встановили особи двох терористів з фейкового «мдб днр», які катували та вчиняли сексуальне насильство щодо мешканки Донеччини.

ССО зірвали наступ на Куп’янськ, «Трійка» провела зачистку на Донеччині, купа мертвої русні: стрім

ССО зірвали наступ на Куп’янськ, «Трійка» провела зачистку на Донеччині, купа мертвої русні: стрім

ССО зірвали просування росіян поблизу Куп’янська. Спершу ударні дрони загнали окупантів у будинок.

DFNC³: перші підсумки Міжнародного форуму оборонних індустрій

DFNC³: перші підсумки Міжнародного форуму оборонних індустрій

У Києві закінчує свою роботу третій Міжнародний форум оборонних індустрій — DFNC³, який вже став щорічним майданчиком, де формуються рішення для зміцнення української оборонної промисловості та побудови арсеналу вільного світу.

ВАКАНСІЇ

Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Радіотелефоніст 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Механік-водій. Обери посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Косівський РТЦК та СП

Зв’язківець військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Луцьк

Військова частина А4587

--- ---