Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
Сили оборони України відбивають штурми російських окупантів на Красногорівку Донецької області.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин 12 травня 2024 року.
За його словами, на цьому напрямку за добу відбулося 200 артилерійських та мінометних обстрілів позицій українських захисників, 10 штурмових дій противника, 3 авіаудари та 3 удари дронами, а також 92 скидів з ворожих дронів.
«Противник не полишає спроб штурмувати місто невеликими штурмовими групами. Час від часу ворог поодинокими групами намагається штурмувати східні околиці Красногорівки на бронетехніці», — розповів Назар Волошин.
Українські захисники вогнем артилерії та мінометів знищують ворога, присікають усі його спроби і намагання зайти у Красногорівку.
При цьому окупанти, які прорвалися на сході Красногорівки і заховалися на території залишків вогнетривкого заводу, перебувають зараз, за словами речника ОСУВ «Хортиця», у складному становищі, вони практично позбавлені постачання боєкомплектом і підтримки бронетехніки.
Українські воїни відрізали окупантам логістичні шляхи, взяли під контроль всю дорогу і підходи до заводу.
Сили оборони України, як наголосив Назар Волошин, стримують просування противника вглиб міста, тримають ситуацію під контролем.
«Місто перебуває під контролем підрозділів 59 окремої механізованої бригади імені Якова Гандзюка ЗСУ. Жодних територіальних успіхів за останні дні ворог не мав», — підкреслив речник ОСУВ «Хортиця».
За добу в районі Невельського-Красногорівки-Нетайлового українські військові знищили 35 окупантів та автотягач. Противник також зазнав втрат у вигляді близько 40 поранених.
«Попри складну ситуацію на фронті проводиться ротація підрозділів для відпочинку військовослужбовців та відновлення боєздатності бригад», — зазначив речник ОСУВ «Хортиця».
Як повідомляла АрміяInform, 9 травня 2024 року Наза Волошин заявив, що Сили оборони знищили частину штурмових груп ворога на заводі в Красногорівці.
@armyinformcomua
Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф особисто оглянув винищувач F-35А, який у вересні збив над Польщею російський дрон, ймовірно, «Гербера».
У ніч на 08 жовтня противник атакував 183-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів
З впровадженням системи DELTA на всіх рівнях Збройних сил України кількість верифікованих знищених та пошкоджених цілей складає понад 130 тисяч.
В експериментальний проєкт «Контракт 18–24» включили 67-му окрему механізовану бригаду Збройних Сил України. У переліку вакантних посад оператори безпілотних літальних апаратів та наземних роботизованих комплексів.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Внаслідок атак упродовж минулої доби дістали поранення троє жителів Краснопільської громади Сумської області, серед яких дитина.
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…