ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Повітряних Силах ЗСУ розкрили подробиці щодо модернізованих ракет Х-101/Х-102

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Травня 2024, 10:39
Бойова частина ракети Х-101.

Речник Повітряних Сил Збройних Сил України майор Ілля Євлаш розкрив деталі щодо модернізованих російських ракет Х-101/Х-102.

Про це він повідомив у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» 9 травня 2024 року.

Зокрема, речник ПС ЗСУ зазначив, що з точки зору збиття ці ракети нічим не відрізняються від попередніх модифікацій.

«Щодо збиття жодним чином не відрізняються, оскільки, найімовірніше, йдеться про додавання ще однієї бойової частини за рахунок зменшення паливного відділу», — повідомив Ілля Євлаш.

За його словами, у подоланні тисяч кілометрів для цих ракет немає необхідності, оскільки росія їх використовує на значно меншій дистанції.

«Вони збільшують бойову частину з вражаючими елементами, які можуть завдавати ураження по більшій частині незахищених об’єктів. Це може бути і жива сила. Коли вони атакують мирні міста, то ясно, на що це спрямовано: на велику кількість жертв, на вбивство мирних українців. Це завдаватиме більшу шкоду за рахунок маленьких металевих елементів, в тому числі для автівок», — зазначив речник ПС ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, росія використала ракети Х-101 під час атаки по Києву 8 травня 2024 року.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Коли вражаєш ворога – аж стрибати хочеться»: прикордонник Яшка про роботу FPV-дронів

«Коли вражаєш ворога – аж стрибати хочеться»: прикордонник Яшка про роботу FPV-дронів

20-річний військовослужбовець ДПСУ з Волині на псевдо Яшка пройшов шлях від охорони кордону до оператора ударних FPV-дронів у прикордонній бригаді «Гарт».

Ворог обстріляв Донеччину: є загиблі та поранені

Ворог обстріляв Донеччину: є загиблі та поранені

За минулу добу війська рф завдали 1 329 ворожих ударів по лінії фронту та житловому сектору у Донецькій області.

Внаслідок ворожих обстрілів Сумщини є постраждалий серед мирних жителів

Внаслідок ворожих обстрілів Сумщини є постраждалий серед мирних жителів

Протягом доби, з ранку 2 січня до ранку 3 січня 2026 року, російські війська здійснили майже 50 обстрілів по 25 населених пунктах у 12 територіальних громадах області.

В лісах Лиманщини Signum провів успішне полювання на окупантів

В лісах Лиманщини Signum провів успішне полювання на окупантів

Оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха на Лиманському напрямку знищили самовпевнених мотоциклістів та ворожу піхоту.

Міноборони залучило понад $6 млрд на український ОПК у 2025 році — Денис Шмигаль

Міноборони залучило понад $6 млрд на український ОПК у 2025 році — Денис Шмигаль

Міністр оборони України Денис Шмигаль розповів про залучення фінансування та розвиток українського оборонно-промислового комплексу в 2025 році.

«Зупиняємо їх заздалегідь»: на Оріхівському напрямку ворогу немає де сховатись

«Зупиняємо їх заздалегідь»: на Оріхівському напрямку ворогу немає де сховатись

Окупаційні російські війська на Оріхівському напрямку діють виключно піхотними групами та не мають можливості задіяти важку техніку.

ВАКАНСІЇ
Начальник складу

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Діловод зі списання БПЛА

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Навідник танка

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Офіцер запасу морського напрямку

від 30000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---