ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони знищили частину штурмових груп ворога на заводі в Красногорівці

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Травня 2024, 9:51

Підрозділи Сил оборони України ліквідували частину штурмових груп російських окупантів, яким вдалося прорватися на вогнетривкий завод у місті Красногорівка Донецької області.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин.

За його словами, в районі Красногорівки за останню добу відбулося 11 штурмів, два зустрічні бої та близько 120 скидів з ворожих дронів.

«Противник не полишає спроби штурмувати місто Красногорівка невеликими штурмовими групами. Час від часу поодинокі групи намагаються заходити в східні околиці Красногорівки на бронетехніці», — розповів речник ОСУВ «Хортиця».

Але, за його словами, переважно ідуть піші або на мотоциклах маломобільні групи ворога.

«Наші захисники вогнем артилерії та мінометів знищують усі намагання ворога саме зайти у місто», — зазначив речник ОСУВ «Хортиця».

При цьому, як зазначив Назар Волошин, залишки мобільних груп противника встигли зайти і заховатися на вогнетривкому заводі.

Водночас, як підкреслив речник ОСУВ «Хортиця», частину тих групи, які прорвалися до вогнетривкого заводу в Красногорівці, українським воїнам вдалося ліквідувати.

«А ті, хто залишився, перебуває у складному становищі. Оскільки практично вони позбавлені постачання боєкомплекту і підтримки бронетехніки. Наразі тривають там бої», — зазначив Назар Волошин.

За його словами, Сили оборони стримують просування противника як вглиб міста Красногорівка, так і по околицях.

«Ситуація знаходиться під контролем підрозділів ЗСУ. За добу там було знищено близько 10 російських воїнів, БМП, танк та до 50 російських окупантів поранені», — повідомив речник ОСУВ «Хортиця».

Як повідомляла АрміяInform, 8 травня 2024 року Назар Волошин заявив, що підрозділи Сил оборони заблокували штурмові групи російської армії, які прорвалися до міста Красногорівка Донецької області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння

Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.

Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки
Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки

Бойова система DELTA, зокрема модуль Vezha та ШІ-платформа Avengers, успішно пройшла незалежне оцінювання кіберзахисту.

«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»
«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»

«Вжик» — пілот FPV-дрона. Працював на фабриці, виготовляв меблі, а 2024 року був мобілізований до Збройних Сил.

Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

ВАКАНСІЇ
Санітар, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Фельдшер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Військовослужбовець

від 44650 до 120100 грн

Миколаїв

Відділ рекрутингу та комплектування Інгульського РТЦК та СП

Військовий капелан, військовослужбовець

від 30000 до 35000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---