ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Херсоні псевдоголовлікарю повідомили про підозру в пособництві окупантам

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Квітня 2024, 14:08

Під час тимчасового захоплення військовими рф Херсона 48-річний місцевий житель погодився співпрацювати з окупантами.

Про це повідомила 22 квітня Національна поліція України.

Правоохоронці встановили, що 48-річний мешканець Херсона під час окупації міста погодився на пропозицію незаконно утвореної влади та обійняв посаду так званого виконувача обов’язків головного лікаря «Державної бюджетної установи охорони здоров’я Херсонської області «Фтизіопульмонологічний медичний центр».

Після призначення фігурант одразу перереєстрував українську медичну установу відповідно до російського законодавства в «государствєнноє бюджєтноє учрєждєніє здравоохранєнія хєрсонской області «фтізіопульмонологічєскій мєдіцінскій цєнтр».

Так званий керівник «медцентру»  забезпечив зняття української державної символіки з будівлі підприємства, організував роботу новоствореної псевдоустанови за стандартами рф та видачу заробітної плати в російських рублях.

Також, перебуваючи на «посаді», фігурант забезпечив виконання рішення окупаційної влади щодо вивезення майна із захопленого медичного центру до Каланчака.

Дії псевдоголовлікаря кваліфіковані за ч. 1 ст. 111-2 «Пособництво державі-агресору» Кримінального кодексу України.

Нині за погодженням з обласною прокуратурою слідчі поліції заочно повідомили фігуранту про підозру.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років.  Досудове розслідування триває.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині затримали колаборанта, який возив рашистів на ротацію.

 

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Володимир Зеленський: війну треба завершувати, для цього на росію треба тиснути
Володимир Зеленський: війну треба завершувати, для цього на росію треба тиснути

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Михайла Федорова та розраховує, що парламентарі вже наступного тижня підтримають його кандидатуру на посаду Міністра оборони України.

Президент змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача
Президент змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про зміни у складі Ставки Верховного Головнокомандувача.

Два ворожі човни, переслідування, влучання — мінус вісім окупантів
Два ворожі човни, переслідування, влучання — мінус вісім окупантів

Два ворожі човни та вісім окупантів знищили оператори БПЛА 40-ї окремої бригади берегової оборони.

Окупанти сьогодні скинули авіабомбу на Слов’янськ, семеро поранених
Окупанти сьогодні скинули авіабомбу на Слов’янськ, семеро поранених

У суботу, 10 січня, російські війська скинули на місто Слов’янськ керовану бомбу потужністю 250 кг, які влучила на приватне подвір’я.

Льотчики XXI століття: у Повітряних Силах розповіли про сучасну програму підготовки
Льотчики XXI століття: у Повітряних Силах розповіли про сучасну програму підготовки

До війни підготовка військового льотчика в Україні тривала п’ять років і завершувалась магістратурою. Сьогодні модель інша: чотири роки бакалаврату плюс спеціалізація в бойових бригадах.

Сили оборони Півдня: ворог атакує Гуляйполе всіма наявними засобами
Сили оборони Півдня: ворог атакує Гуляйполе всіма наявними засобами

Ситуація на півдні України залишається складною, за минулу добу на Гуляйпільському та Олександрівському напрямку зафіксовано 47 бойових зіткнень. Активно працює ворожа авіація.

ВАКАНСІЇ
Офіцер групи ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Розвідник

від 45000 до 110000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець – артилерист (в ЗСУ чи МП ВМС)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

--- ---