ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Поранені українські військові прибули до Берліну на протезування

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Квітня 2024, 20:54

13 поранених військовослужбовців прибули до Берліна на інноваційне протезування. Їх зустрів мер міста Кай Вегнер.

Про це інформує мер Києва.

«Українські захисники з ампутаційними пораненнями, яких вчора проводжали з Києва до Німеччини, вже прибули до Берліна. Їх зустрічав мер німецької столиці Кай Вегнер та його заступниця з соціальних питань пані Канзель Кізільтепе», — повідомив він.

Кай Вегнер під час зустрічі українських захисників зазначив, що в партнерстві Берліна й Києва йдеться не про заяви і красиві жести, а про конкретну співпрацю і допомогу людям.

Мер Берліна подякував також організації Life Bridge Ukraine, яка ініціювала проєкт і реалізовує його з мерією Берліна.

Як повідомляла АрміяInform, 18 квітня перші 13 українських захисників із ампутаційними пораненнями вирушили до військового шпиталю Берліна, де їм встановлять сучасні інноваційні протези. Разом з ними до Німеччини поїхали 6 техніків-протезистів, які після навчання працюватимуть у київському Центрі протезування, який створюється у Києві.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У новорічну ніч Сили оборони вдарили по російському НПЗ «Ільський» та низці важливих обʼєктів рф

У новорічну ніч Сили оборони вдарили по російському НПЗ «Ільський» та низці важливих обʼєктів рф

У межах заходів зі зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора в ніч на 1 січня підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

«У новий рік росія цілеспрямовано несе війну»: Президент прокоментував нічний обстріл рф

«У новий рік росія цілеспрямовано несе війну»: Президент прокоментував нічний обстріл рф

У новий рік російські загарбники били по Волинській, Рівненській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях. Основна ціль — українська енергетика.

Молодецьке під контролем Сил оборони України — УВ «Схід»

Молодецьке під контролем Сил оборони України — УВ «Схід»

Молодецьке залишається під контролем Сил оборони України. Його обороняють воїни бригади «Спартан».

На Запоріжжі через обстріли рф поранено дев’ятьох людей

На Запоріжжі через обстріли рф поранено дев’ятьох людей

На Запоріжжі протягом минулої доби російські війська атакували обласний центр та Запорізький район, внаслідок чого поранено дев’ятьох людей, серед них — дитина.

З 1 січня почала роботу єдина закупівельна агенція Міноборони

З 1 січня почала роботу єдина закупівельна агенція Міноборони

З 1 січня стартує новий етап реформи оборонного забезпечення, зокрема почала роботу єдина закупівельна агенція Міністерства оборони України.

РЛС, нафтобази та скупчення: СБС влаштували салют на стратегічних об’єктах окупантів

РЛС, нафтобази та скупчення: СБС влаштували салют на стратегічних об’єктах окупантів

У новорічну ніч воїни СБС завдали ураження по 10 військових та інфраструктурних обʼєктах у глибині ворожої території та у ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької обл та АР Крим.

ВАКАНСІЇ
водій (служба в Збройних Силах України)

від 20100 до 123000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

Військовослужбовець ЗСУ (служба за контрактом)

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор БПЛА (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---