ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генштаб ЗСУ про ситуацію на фронті: найбільше ворожих атак на Новопавлівському напрямку

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Квітня 2024, 7:17

Протягом минулої доби відбулося 68 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 2 ракетних та 64 авіаційних удари, здійснив 75 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗС України на своїй Facebook-сторінці.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

На Лиманському напрямку ворог 9 разів атакував позиції наших захисників в районах Тернів, Торського, Григорівки Донецької області та Серебрянського лісництва на Луганщині.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 19 атак в районах населених пунктів Верхньокам’янське, Виїмка, Білогорівка, Часів Яр, Іванівське, Кліщіївка Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався покращити тактичне положення.

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 11 атак в районах населених пунктів Очеретине, Новокалинове, Бердичі, Семенівка, Нетайлове, Первомайське Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Новомихайлівка Донецької області, де ворог 20 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 4 рази атакував позиції наших захисників в районах Старомайорського Донецької області, Роботиного та північно-західніше Вербового Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби, ворог здійснив 5 безуспішних атак позицій наших військ.

Водночас наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення.


«Як у рай потрапляєш!»: реактивники 93-ї бригади показали залпи «Градів» під Костянтинівкою
«Як у рай потрапляєш!»: реактивники 93-ї бригади показали залпи «Градів» під Костянтинівкою

Реактивники 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» показали рідкісні кадри роботи РСЗВ «Град» на Костянтинівському напрямку.

Росія атакувала депо на Сумщині: загинула залізничниця, четверо працівників поранені
Росія атакувала депо на Сумщині: загинула залізничниця, четверо працівників поранені

На Сумщині російський удар по локомотивному депо забрав життя залізничниці, ще четверо її колег перебувають у лікарні.

Від Старобільська до Сіверськодонецька: дрони Третього корпусу полюють на російські колони в тилу
Від Старобільська до Сіверськодонецька: дрони Третього корпусу полюють на російські колони в тилу

Луганський тил для окупантів стає дедалі менш безпечним. Українські дрони дістають вантажівки, паливозаправники та логістичні вузли далеко від лінії фронту.

«Це взагалі краса! Бомбанули!»: росіяни зраділи ураженню УАЗа своєї ж військової поліції
«Це взагалі краса! Бомбанули!»: росіяни зраділи ураженню УАЗа своєї ж військової поліції

Оператори ударних крил К-2 СБС уразили російський автотранспорт на трасі Горлівка — Єнакієве та довкола неї.

ВАКАНСІЇ
Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Фельдшер

від 23000 до 30000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

Військова служба за контрактом з початковою з/п від 51500 до 200000

від 51500 до 200000 грн

Хмельницький, Хмельницька область