Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
В оборонному відомстві хочуть залучити найкращі світові практики в реформу фінансового контролю.
Про це заявив заступник Міністра оборони України Юрій Джигир в інтерв’ю Укрінформу від 16 квітня.
«Ми маємо на меті імплементувати в реформу фінансового контролю Міністерства оборони України найкращі світові та вітчизняні практики, які підтвердили свою ефективність під час функціонування в інших державних та комерційних структурах», — заявив Юрій Джигир.
За його словами, у системі фінансового управління є три лінії захисту:
«Одним із елементів цього пазлу є внутрішній аудит. Це потужно функціонуюча структура в Міноборони. Проте певні елементи фінансового контролю покладаються на операційні департаменти. Тобто кожний департамент несе певну частку відповідальності за внутрішній фінансовий контроль. Вони слугують своєрідною першою лінією фінансового захисту. Тому все, що «прориває» першу лінію захисту, відповідно одразу, не натрапляючи на фільтри другої лінії захисту, вже реактивно стає проблемою третьої лінії», — зазначив Юрій Джигир.
Департамент внутрішнього аудиту — це так звана третя лінія державного внутрішнього фінансового контролю. Він, за своєю суттю, має зберігати достатній рівень незалежності від будь-якого втручання, зокрема політичного.
«Ми починаємо з малої реформи, але значним першим кроком. Цим першим кроком є створення координаційного дорадчого органу для Департаменту внутрішнього аудиту — Аудиторського комітету. Доки паралельно вирішується проблема децентралізації повноважень, такий авторитетний незалежний Аудиторський комітет є сильним важелем впливу в контексті більш централізованої системи ухвалення рішень», — наголосив Юрій Джигир.
Як повідомляла АрміяInform, до новоствореного Аудиторського комітету МОУ приєднуються представники з держав НАТО.
Чоловік, затриманий за підозрою у вбивстві військовослужбовця ТЦК у Львові, є працівником Львівської митниці.
Відтепер за ліквідацію оператора БПЛА, підтверджену в DELTA, військовим нараховують удвічі більше балів, ніж за ураження піхотинця.
Символічну меморіальну композицію «Перелом у війні» урочисто відкрили до Дня визволення Київщини під аркою Свободи українського народу в столиці України.
Ворог протягом дня 2 квітня атакує Харків ударними безпілотниками типу Shahed. Зафіксовано пряме влучання в житловий будинок у Київському районі міста.
Від початку доби на фронті відбулося 127 боєзіткнень. Противник активізувався на Оріховському напрямку, де ще напередодні не було жодного ворожого штурму.
Поліція Львівщини затримала нападника, який сьогодні у Львові смертельно поранив військовослужбовця ТЦК.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….