Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Національний відбір для участі в «Іграх Нескорених — 2025» відбудеться з 31 травня по 2 червня в Києві. Реєстрація кандидатів до національної команди вже відкрита та триватиме до 21 квітня.
Про це інформує Міністерство оборони України.
Зареєструватися можна на платформі ЄВетеран або на сайті Invictus Games.
Взяти участь у цьогорічному відборі можуть військовослужбовці та ветерани Сил оборони України, а також добровольці, які зазнали поранень, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків у зоні бойових дій з 2014 року.
«Це — найбільший міжнародний спортивний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки», — йдеться в повідомленні.
На національних змаганнях відберуть 35 спортсменів, які представлятимуть Україну на «Іграх Нескорених». Вони вперше в історії стануть зимовими гібридними Іграми та відбудуться в канадських Ванкувері й Вістлері.
Склад української збірної оголосять до 30 червня.
Національний відбір відбуватиметься за класичними видами спорту, а саме: баскетбол на кріслах колісних, велоспорт, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, легка атлетика (біг, штовхання ядра/метання диска), паверліфтинг, плавання, стрільба з лука, а також настільний теніс.
Як повідомляла АрміяInform, у Дніпрі запрацював новий реабілітаційний центр для поранених військових.
Головнокомандувач ЗСУ провів телефонну розмову з Верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Алексусом Гринкевичем.
У ніч на 05 квітня (з 18:00 04 квітня) противник атакував 93 ударними БПЛА типу Shahed, «гербера», «італмас» та безпілотниками інших типів.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 149 бойових зіткнень, з яких 29 на Костянтинівському і 26 на Покровському напрямках.
За минулу добу армія країни агресора втратила 1180 одиниць особового складу та 2 реактивні системи залпового вогню.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Водій, військовий
від 20000 до 120000 грн
Харків
226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….