ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

СБУ відреагувала на «апеляцію» у справі Василя Малюка в росії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Квітня 2024, 19:51
Василь Малюк
Василь Малюк. Джерело фото: facebook.com/SecurSerUkraine

Служба безпеки України закликала ЗМІ сприймати будь-які заяви російської влади та судів рф з приводу «заочного арешту» голови СБУ Василя Малюка та нібито оскарження від його імені «вироку» в одному з московських судів виключно як прояв ворожих ІПСО.

Про це пресслужба СБУ повідомила АрміїInform.

«Ні СБУ, ні особисто Василь Малюк не зверталися до жодних адвокатів для оскарження фейкових рішень російських судів. Ця інформація повністю не відповідає дійсності. А «захист», який нібито подає апеляції від імені Голови СБУ, відповідно є частиною дискредитаційної кампанії з боку рф», — зазначила СБУ.

Спецслужба підкреслює, що всі заходи, які вона здійснює, повністю відповідають нормам національного і міжнародного законодавства.

Як повідомляла АрміяInform, у березні 2024 року СБУ відреагувала на вимогу росії до України видати Василя Малюка.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Денис Шмигаль: Понад 700 тисяч відстрочок вже продовжено автоматично

Денис Шмигаль: Понад 700 тисяч відстрочок вже продовжено автоматично

Сьогодні в Україні набув чинності новий порядок оформлення і продовження відстрочок від мобілізації. Понад 720 тисяч відстрочок вже продовжено без додаткових дій з боку людини, адже всі потрібні дані вже є в державних реєстрах.

Втрати російської армії у жовтні: три дивізії особового складу та три батальйони танків

Втрати російської армії у жовтні: три дивізії особового складу та три батальйони танків

У жовтні російська окупаційна армія втратила понад 31 000 осіб особового складу.

Ситуація у Покровську, знеструмлення у Підмосков’ї, російські штурми на мотоциклах: стрім

Ситуація у Покровську, знеструмлення у Підмосков’ї, російські штурми на мотоциклах: стрім

У Покровську тривають важкі бої, до стабілізаційних заходів залучені бійці ГУР МОУ, які проникають у тил ворога.

«Оточення чи блокування міст немає» — Олександр Сирський зустрівся з військовими на Покровському напрямку

«Оточення чи блокування міст немає» — Олександр Сирський зустрівся з військовими на Покровському напрямку

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відпрацював у корпусах, військових частинах на Покровському напрямку і заслухав доповіді командирів щодо поточної ситуації та наявних потреб.

Генштаб ЗСУ: українські підрозділи відбили ворожий штурм у напрямку Антонівського мосту

Генштаб ЗСУ: українські підрозділи відбили ворожий штурм у напрямку Антонівського мосту

З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 81.

Президент: Наші далекобійні удари — дронові відповіді росії

Президент: Наші далекобійні удари — дронові відповіді росії

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського щодо ситуації на фронті, зокрема в Покровську, Мирнограді та Добропіллі.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Фельдшер

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

--- ---