ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Повітряних Силах розповіли про загрозу від російських Су-57

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Квітня 2024, 13:41
Су-57

Речник Повітряних Сил Збройних Сил України майор Ілля Євлаш розповів, коли та в яких регіонах оголошується повітряна тривога через зліт російських літаків Су-57.

Свої відповіді він надав в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Відповідаючи на запитання ведучого, яким регіонам загрожує зліт Су-57, Ілля Євлаш пояснив, що все залежить від типу ракети, яку може нести ворожий літак, та його курсу.

«Якщо це ракета із дальністю, яка покриває всю територію України, то, звісно, що повітряна тривога буде оголошуватись по всій території. Якщо це лише якась конкретна ділянка, наші фахівці інформують нас про загрозу для тих чи інших областей», — розповів Ілля Євлаш.

За його словами, повітряна тривога оголошується лише в тих регіонах, які найімовірніше будуть обстрілювати.

«У нас збирається розвідка з різних джерел, у тому числі ми використовуємо дані й від наших міжнародних партнерів, які постачають нам інформацію різними шляхами. Ми розуміємо, коли злітає російська авіація», — речник Повітряних Сил.

Він зазначив, що інколи це може бути навчальний політ чи переліт, однак радіотехнічні війська постійно слідкують за пусками ракет.

«Звісно, якщо є загроза, якщо відбуваються пуски з того чи іншого типу літака, ми одразу повідомляємо про це наших громадян», — додає Ілля Євлаш.

Зазначимо, що до комплексу озброєння російського винищувача Су-57 входить ракета Х-69. Саме ці нові крилаті ракети окупанти, ймовірно, застосували під час удару по Україні 11 квітня.

Як повідомляла АрміяInform, у лютому 2024 року Київський інститут судових експертиз вперше розпочав дослідження російської крилатої ракети Х-69.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Небагато запасів зброї та їжі, зате прапор у кожного» — на Новопавлівському напрямку нищать одноразових прапороносців

«Небагато запасів зброї та їжі, зате прапор у кожного» — на Новопавлівському напрямку нищать одноразових прапороносців

На Новопавлівському напрямку з літа тривають безперервні бої. Головна задача російських штурмовиків — «просочитися» крізь бойові порядки Сил оборони і — встановити прапор.

«Данська модель» в дії: Україна та Данія планують спільне виробництво зброї

«Данська модель» в дії: Україна та Данія планують спільне виробництво зброї

Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр промисловості Данії Мортен Бьодсков обговорили реалізацію підписаного напередодні Меморандуму, який передбачає створення спільних оборонних виробництв на території Данії та запуск демонстраційного хабу для українських безпекових рішень.

82 вильоти, 7 збитих цілей і жодної помилки: як пілот «Masked» тримає небо України

82 вильоти, 7 збитих цілей і жодної помилки: як пілот «Masked» тримає небо України

Військовий льотчик бригади тактичної авіації на псевдо «Masked», на рахунку якого 82 бойові вильоти, сім знищених повітряних цілей та 15 уражених наземних об’єктів, розповів про свою бойову рутину, найпам’ятнішу операцію та мотивацію, що тримає його в небі.

Коли досвід перемагає технології: «Ігла» знищила новітню російську ракету

Коли досвід перемагає технології: «Ігла» знищила новітню російську ракету

Військовослужбовці повітряного командування «Захід» продемонстрували злагодженість і високу майстерність, 5 жовтня знищивши ворожу крилату ракету Х-101 за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла».

Метр лівіше, метр правіше — і ніхто не тікає: артилеристи показали філігранну роботу по ворогу

Метр лівіше, метр правіше — і ніхто не тікає: артилеристи показали філігранну роботу по ворогу

Артилеристи 28-ї окремої механізованої бригади оприлюднили кадри знищення російської піхоти.

Небо доставило життя: історія унікального порятунку воїна на передовій

Небо доставило життя: історія унікального порятунку воїна на передовій

Бойовий медик Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» здійснив унікальну рятувальну операцію, провівши переливання донорської крові просто на лінії фронту.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Офіцер штабу (РЕБ)

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Штурман-військовослужбовець

від 24000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Гранатометник

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Миколаївський РТЦК та СП Миколаївської обл.

--- ---