ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Вінниччині затримали хакера, який створив у TikTok фейкове «звернення» високопосадовця ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2024, 17:41

На Вінниччині затримано місцевого хакера, який за допомогою комп’ютерних програм створив фейкове «відеозвернення» одного з колишніх високопосадовців ЗСУ та поширив його у соцмережі TikTok.

Про це інформує Служба безпеки України.

Зазначається, що зловмисник закликав до захоплення влади у нашій державі та героїзував воєнні злочини рашистів.

У цьому «виступі» лунали провокативні заклики до насильницького захоплення держустанов України та вчинення масових заворушень на вулицях столиці.

Таким чином фігурант намагався розхитати суспільно-політичну обстановку у Києві та інших регіонах нашої держави.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за чч. 2, 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Також злочинні дії агітатора додатково кваліфіковано за ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва органів прокуратури.

Як повідомляла АрміяInform, на конференції «Відновлення справедливості для України» в Гаазі 44 держави у спеціальній декларації оголосили про намір створити спецтрибунал щодо злочинів рф.

Читайте нас в Telegram
Памʼяті молодшого сержанта Тараса Дацка

Працював у будівельній сфері та захоплювався кулінарією.

В Одесі двоє загиблих через російський удар, пошкоджені будинки
В Одесі двоє загиблих через російський удар, пошкоджені будинки

Уночі 11 квітня під час російської атаки внаслідок влучання у житловий сектор в Одесі загинуло двоє людей.

На Полтавщині через російську атаку загинула людина
На Полтавщині через російську атаку загинула людина

Вночі 11 квітня ворог атакував Лубенський район Полтавської області.

160 ударних БПЛА різних типів: ворог вночі атакував Україну
160 ударних БПЛА різних типів: ворог вночі атакував Україну

У ніч на 11 квітня (з 18:00 10 квітня) противник атакував 160 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів.

«Вьол слєдствіє і питал „бандеравца“», а отримав підозру: знайдено чергового ката
«Вьол слєдствіє і питал „бандеравца“», а отримав підозру: знайдено чергового ката

Національна поліція повідомила про підозру за ст. 438 КК України представнику окупаційної прокуратури за катування цивільного жителя Старобільська у 2022 році.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Північно-Слобожанському і Курському напрямках
Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Північно-Слобожанському і Курському напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 173 бойових зіткнення.

ВАКАНСІЇ
Офіцер групи планування

від 29250 до 75000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Кулеметник (контрактна служба, ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Навідник зенітного артилерійського відділення в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Стрілець, військовослужбовець ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---