ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Національне військове меморіальне кладовище запрацює до осені

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Березня 2024, 21:29

Перші поховання на Національному військовому меморіальному кладовищі можуть відбутися наприкінці літа – на початку осені цього року.

Як повідомив 28 березня Кабмін, про це сказав виконувач обов’язків міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун під час прямого ефіру національного телемарафону «Єдині новини».

«Ми розпочинаємо підготовчі роботи на першу чергу. Після підготовчих робіт розраховуємо вийти на безпосереднє будівництво першої черги Національного військового меморіального кладовища”, — розповів Олександр Порхун.

Будівництво першої черги поділено на два етапи, зокрема першу частину планують ввести в експлуатацію до кінця серпня — початку вересня, що дасть можливість розпочати поховання полеглих українських героїв.

Олександр Порхун зазначив, що на першому етапі організують заїзд на цвинтар, площу перед входом до комплексу, площу для проведення церемоніалу, а також перший сектор для поховань.

Повністю побудувати весь комплекс Національного військового меморіального кладовища планується до 2027 року.

Нагадаємо, наприкінці березня 2024 року державна установа «НВМК», яка є замовником будівництва Національного військового меморіального кладовища, зареєструвала право постійного користування земельними ділянками для його будівництва.

Раніше Кабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення Національного військово-меморіального кладовища.

Національне військове меморіальне кладовище — загальнонаціональне місце вшанування та увічнення пам’яті загиблих захисників і захисниць України.

Меморіальний комплекс передбачає наявність військового кладовища з усіма необхідними ритуальними спорудами для організації почесних поховань загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Тут також буде збудований музейний комплекс, який увічнить пам’ять загиблих та зафіксує для майбутніх поколінь їхній внесок у захист української державності.

Як повідомляла АрміяInform, Національне військове меморіальне кладовище отримало в постійне користування 265 гектарів під Києвом.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Азов» та «Хартія» долучилися до маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence — Денис Шмигаль

«Азов» та «Хартія» долучилися до маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence — Денис Шмигаль

Бойові підрозділи Національної гвардії України — 1-й корпус НГУ «Азов» та 2-й корпус НГУ «Хартія» — долучилися до маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

«Дорога життя і смерті»: Королівська бригада показала, як захищає шлях до Часового Яру під атаками FPV

«Дорога життя і смерті»: Королівська бригада показала, як захищає шлях до Часового Яру під атаками FPV

Бійці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила показали кадри небезпечної роботи зі встановлення антидронових сіток на дорогах прифронтової Костянтинівки. Цей шлях веде у напрямку Часового Яру, який тримає Королівська бригада.

На Сумщині ворожий FPV-дрон вдарив по автомобілю, який розвозив хліб

На Сумщині ворожий FPV-дрон вдарив по автомобілю, який розвозив хліб

Станом на ранок 13 листопада протягом доби російські війська здійснили 28 обстрілів по 15 населених пунктах Сумської області.

За добу на фронті відбулось понад 220 боєзіткнень

За добу на фронті відбулось понад 220 боєзіткнень

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 226 бойових зіткнень.

У Генштабі ЗСУ показали, як відбуваються штурми в Покровську

У Генштабі ЗСУ показали, як відбуваються штурми в Покровську

425-й штурмовий полк «Скеля» продовжує штурмові дії в Покровську та формує рубежі блокування.

ВАКАНСІЇ

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Гранатометник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Стрілець-помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---