Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…
Україна та Данія мають встановити довгострокове партнерство між данськими та українськими оборонними компаніями, адже це є частиною двостороннього безпекового зобов’язання.
Як передає кореспондентка АрміяInform, про це міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен заявив під час Дансько-Української конференції оборонної промисловості у Києві.
«Я сподіваюся, що данська держава зможе сприяти, а також безпосередньо інвестувати в оборонні компанії тут, в Україні. Ми обговорювали це на зустрічах вчора, а також сьогодні вранці. Я думаю, що ми можемо зробити навіть більше, ніж робили раніше», — заявив очільник данського оборонного відомства.
Міністр підкреслив готовність Данії підтримувати Україну в довгостроковій перспективі.
«Це дуже важливо сказати тут сьогодні, тому що ви також потребуєте довгострокової підтримки з боку європейських країн. Я хотів би підкреслити, що Данія буде тут, і підтримуватиме вас, як єдине ціле. Мені справді приємно бути сьогодні тут та бачити стільки данських компаній, які приїхали сюди», — сказав він.
Троельс Лунд Поульсен висловив сподівання, що сьогоднішня конференція є першою з багатьох у зусиллях Данії, спрямованих на міцну співпрацю з Україною в майбутньому.
«Вчора я прибув з делегацією парламенту останнього скликання, і ми мали дуже плідні та дуже хороші дискусії із президентом Володимиром Зеленським», — додав міністр оборони Данії.
Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен та Президент України Володимир Зеленський підписали 10-річну безпекову угоду між двома країнами.
«Я вважаю цю угоду правильним кроком. Я дуже радий, і для мене це велика честь, що тепер ми можемо рухатися далі вже з цими змінами», — підкреслив Троельс Лунд Поульсен.
Напередодні данський міністр заявив, що країни Північноатлантичного альянсу можуть і мають робити більше для підтримки України, інакше через 2-3 роки буде занадто пізно.
@armyinformcomua
2-й корпус НГУ «Хартія» оприлюднив відео успішної штурмової операції проти російських окупантів в районі Куп’янська та навколишніх сіл, яку здійснювали пошуково-ударне угруповання «Хартія» та суміжні підрозділи.
«Антидронові тунелі» із сіток Сили оборони використовують для своєчасного постачання вантажів, безпечної евакуації поранених та ротації особового складу в умовах постійної загрози з боку ворожих FPV-дронів.
Міноборони України затвердило концепцію цифрового обліку й моніторингу споживання та якості пального.
Станом на 11:00 27 грудня внаслідок масованої комбінованої атаки рф на Київ і Київщину постраждало щонайменше 41 людина, загинула жінка.
На Лиманському напрямку російські окупаційні війська зосередили основний ударний кулак своєї 20-ї загальновійськової армії.
У ніч на 27 грудня ворог в основному бив по Києву. Унаслідок російських обстрілів у деяких районах столиці та області відсутнє електропостачання, опалення.
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…