ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент: Українці довели, що російські поразки — це не фантастика, а цілком земна реальність

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Березня 2024, 20:25

Президент Володимир Зеленський, виступаючи на засіданні Європейської ради, наголосив, що в битві за Мощун українці довели, що російські поразки — це цілком земна реальність.

Про це інформує Офіс Президента України.

«Сьогодні ми в Україні згадуємо битви початку широкомасштабної війни, зокрема битву за Київ. Саме цими днями два роки тому російську армію вдалося зупинити під нашою столицею», — нагадав глава держави.

Тоді, за його словами, ми довели, що російські поразки — це не фантастика, це те, що можна забезпечити.

«Маємо чітко бачити нашу спільну європейську мету зараз. Вона полягає в тому ж, у чому й була від початку. путінська система повинна програти в цій війні проти України. Бо це — війна росії не тільки проти України, а й проти всіх нас, проти ваших країн також, проти всієї нашої Європи та європейського способу життя», — зазначив Володимир Зеленський.

Президент акцентує, що путін намагається розширити систему, протилежну європейській, в якій люди взагалі не мають значення.

«Права людини, гідність усіх спільнот у суспільстві, рівність народів — усього цього за путінської системи не існує. Він озброїв цю свою систему, поставив їй на службу ресурси росії та кинув у війну. І він повинен програти», — заявив глава держави.

Ніде у Європі, наголошує Президент України, не мають запанувати насильство та деградація, які панують у росії.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головою Військового комітету НАТО адміралом Робертом Бауером на наголосив, що його візит є сигналом підтримки України.

Читайте нас у Facebook
«Продовжуємо проводити наступальні дії»: на Олександрівському напрямку десантники долають ворожих спецпризначенців
«Продовжуємо проводити наступальні дії»: на Олександрівському напрямку десантники долають ворожих спецпризначенців

Наступ Сил оборони на Олександрівському напрямку дещо уповільнився через погодні умови, однак наразі ворогу не вдалося повністю зупинити наших десантників.

Вийшли з Костянтинівки з рудим котом: «Хижаки» не залишили пухнастого побратима
Вийшли з Костянтинівки з рудим котом: «Хижаки» не залишили пухнастого побратима

Після кількох тижнів на позиціях бійці бригади «Хижак» Департаменту патрульної поліції вийшли з Костянтинівки.

Село Покровка на Сумщині — під контролем ЗСУ
Село Покровка на Сумщині — під контролем ЗСУ

Воїни Сил оборони встановили Державний Прапор України у населеному пункті Покровка на Сумщині.

«Прорватися хоча б по одному з маршрутів»: на Покровському напрямку росіянам зірвали «щурячі перегони»
«Прорватися хоча б по одному з маршрутів»: на Покровському напрямку росіянам зірвали «щурячі перегони»

Врахувавши досвід попередніх невдалих штурмів на Покровському напрямку, росіяни вдалися до тактики «щурячих перегонів».

Ворог сьогодні найбільше атакує на Гуляйпільському напрямку
Ворог сьогодні найбільше атакує на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби кількість атак російської армії становить 43.

«Що веземо? Ковбаса є?»: котячий патруль проінспектував наземний дрон на Вовчанському напрямку
«Що веземо? Ковбаса є?»: котячий патруль проінспектував наземний дрон на Вовчанському напрямку

Наземний роботизований комплекс українських бійців зупинив і ретельно перевірив на Вовчанському напрямку місцевий кіт. Ковбаси не знайшов.

ВАКАНСІЇ
Діловод

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Луцьк

Старобільський РТЦК та СП

--- ---